LG 23.8" 24GN600-B vs Lenovo G24-20

1. sorum üst kısımdan cızırtı sesi geliyor diye yorumlar okudum sizinkinden böyle bir ses geliyormu?
2. sorum pendik depodan alacağım demişsiniz nasıl yaptınız onu nethouse un deposumu var?

Ben ses vs duymadım hocam şu ana kadar.
Şöyle aslında genel bir depo var. Ben nethouse arayıp elden almak istediğim söyledim. Mail order ile ödemeyi yapıp sipariş numarası ile gidip aldım. İş yerim Cevizlide olduğu için gidip aldım

Ürün geldi mi memnun musun?
geldi kanzi iyi ürün ben memnun kaldım 1 günde geldi. ölü pixel yok ghosting farketmedim bile test yaptım ama testten anlamıyorum malesef yok gibi işte. Işık sızması çok ufak 2 noktada dikkat etmediğin sürece görünmesi mümkün değil. Ben 2 monitör iade ettim şu 1 haftada bu ilaç oldu diyebilirim. Amazon güvenilir kaçırma al derim

aldım zaten pazar günü verdim siparişi mng getiriyor sağolsun sitelerine girişte yapamıyorum millet cızırtı olayından bahsetmiş nasıl bi olay rahatsız edici mi?

aldım zaten pazar günü verdim siparişi mng getiriyor sağolsun sitelerine girişte yapamıyorum millet cızırtı olayından bahsetmiş nasıl bi olay rahatsız edici mi?
mprt açınca cızırtı oluyor bende diğer arkadaşlarda açmadan da oluyormuş şans işi biraz ufak bi ses aslında takıntılı biri değilsen sorun çıkmaz takarsan kafayı rahatsız eder

Geri
Yukarı