LG 23.8" 24GN600-B vs Lenovo G24-20

@TurkmenDesign LG 24GN600-B daha iyiydi ama tercihinizi yapmış gibi görünüyorsunuz, Lenovo G24-20 modeli de CW sorunları haricinde güzel bir native 144 Hz monitör.

Evet, Lenovo G24-20 modelinde yeni çıkan bir sorun var ve pek öneremiyorum ama dert edilmeyecek ise önerim olur çünkü o bütçeye pek adamakıllı seçenek yok. Sorun da coil whine sorunu.

Diğer alan arkadaşlara da hayırlı olsun dilerim.

@TurkmenDesign LG 24GN600-B daha iyiydi ama tercihinizi yapmış gibi görünüyorsunuz, Lenovo G24-20 modeli de CW sorunları haricinde güzel bir native 144 Hz monitör.

Evet, Lenovo G24-20 modelinde yeni çıkan bir sorun var ve pek öneremiyorum ama dert edilmeyecek ise önerim olur çünkü o bütçeye pek adamakıllı seçenek yok. Sorun da coil whine sorunu.

Dediğiniz sorunun tam olarak ne olduğunu bilmiyorum açıkçası hocam. Ancak, 3500e en iyi alternatifim buydu. Paraya göre ancak bu oluyor maalesef

Monitör bugün geldi herhangi bir sorun yok ne ses nede ölü piksel 60 hz bi monitörden geçtim meğer sistemim eziyet çekiyormuş en basiti youtube videoları bile oynatırken hep en yüksek ayarı ayarlıyor önceki monitörüm de 480p başlardı bu 4k görüntü kalitesi akıcılığı ergonomik yapısı çok iyi verdiğim parayı sonuna kadar hak ediyor alacak arkadaşlara tavsiye ederim amazon dan aldım güvenilir bi satıcıdan alabilirsiniz

Gigabyte g24f - hp omen nasıl bu lg ye göre

Geri
Yukarı