LG 24GL650-B askı aparatı var mıdır?

Seyfoli

Hectopat
Yer
Zonguldak Kilimli
Daha fazla  
LG 24GL650-B askı aparatı var mıdır? Monitörün ayakları çok uzun olduğu için klavyemi ileri ittiremiyorum. Masaya sabitlenecek bir askı aparatı önerebilir misiniz?
Alo

Son düzenleme:
LG 24GL650-B askı aparatı var mıdır? Monitörün ayakları çok uzun olduğu için klavyemi ileri ittiremiyorum. Masaya sabitlenecek bir askı aparatı önerebilir misiniz?
Alo
Hocam konu ile alakasız. Monitörden memnun musunuz? renkleri için tn panel gibi diyorlardı. İps gibi canlı doygun değil diyorlardı. Nasıl sizce. Daha önce hangi panel tipini kullanıyordunuz fark hissettiniz mi ?

Hocam konu ile alakasız. Monitörden memnun musunuz? Renkleri için TN panel gibi diyorlardı. IPS gibi canlı doygun değil diyorlardı. Nasıl sizce. Daha önce hangi panel tipini kullanıyordunuz fark hissettiniz mi?

Monitörü biraz uzakta kullanın ayakları uzun klavye çok sığmıyor. Laptop kullanıyordum çok fark yaşadığımı hatırlamıyorum. Görüntü okey ama IPS almanı tercih ederim. Kullanma amacınıza göre şekillenir çok oyun oynuyorsan TN ama çok oynuyorsan.

Ben AOC modelinin çift kollu ürününü kullanıyorum memnunum.
Her iki ürün kalitelidir. Tercih kullanıcıya bağlı.

Monitör kollarına oldum olası nedense bir antipatim var. Monitör üreticileri düzgün bir ayaklık ve ergonomi ile üretmiyorlarsa o monitörü tercih etmem.

Ben AOC modelinin çift kollu ürününü kullanıyorum memnunum.
Her iki ürün kalitelidir. Tercih kullanıcıya bağlı.

Ucuz bir alternatif var mı?

Geri
Yukarı