LG 24GL650-B monitör alınır mı?

24GN650-B kullanıyorum çok memnunum. Arkadaşıma 600-B modelini aldırttırdım o da çok memnun. İki model arasındaki tek fark pivot özelliği.

Alternatif olarak AOC 24G2U - Gigabyte G24F de tercih edilebilir yakın ürünler.

O günlük fiyatı 500 lira civarı uygundu hocam halen bile neredeyse 100 lira var fiyatı düşük olsa AOC alınabilir 7 yaşında AOC monitörüm var sağlamlığı çok iyi. Galiba LG Fanboyuyum şuan dank etti :)

O günlük fiyatı 500 lira civarı uygundu hocam halen bile neredeyse 100 lira var fiyatı düşük olsa AOC alınabilir 7 yaşında AOC monitörüm var sağlamlığı çok iyi. Galiba LG fanboyuyum şu an dank etti :)

Hocam bende o monitorler arasında kalmıştım en son artık pazar günü LG'yi sipariş geçtim bugün geldi akşam deneyeceğim bakalım :) Ne güzel 7 sene olmuş

24GN650-B modelini almaya karar verdim arkadaşa aldığımız sistemle kullanabilmesi için arkadaşlar. Maddiyat el verirse bunu aldıracağım. Sayenizde TN panel olan monitör yerine başlıkta belirttiğim monitör yerine bu monitörü almasını önereceğim. Teşekkürler ilginize.

24GN650-B modelini almaya karar verdim arkadaşa aldığımız sistemle kullanabilmesi için arkadaşlar. Maddiyat el verirse bunu aldıracağım. Sayenizde TN panel olan monitör yerine başlıkta belirttiğim monitör yerine bu monitörü almasını önereceğim. Teşekkürler ilginize.

Çok yerinde bir tercih olur bence e-sporcu değilseniz TN panel monitor almak ne bileyim. Şu an 2900-3000 civarı geziyor ben 2700'e yakalayabildim bilginiz olsun. Bütçe olursa da ben G24F tavsiye ederim.

Geri
Yukarı