Elektronik LG 24GN60R-B 1080p 144 Hz IPS monitör 3499 TL

Makaleler
115
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Fiyatı bir kenara koyarsak özellikleri nasıldır? 27 inç olan modeliyle ne farkı vardır? Renk doğruluğu nasıldır? 6bit+FCR diyor özelliklerinde bu dezavantaj olur mu?

Fiyatı bir kenara koyarsak özellikleri nasıldır? 27 inç olan modeliyle ne farkı vardır? Renk doğruluğu nasıldır? 6bit+FCR diyor özelliklerinde bu dezavantaj olur mu?
Muhtemelen 24GN600-B'nin firmware update atılmış halidir, ben olsam 24GN600-B'yi referans alarak düşünürdüm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Muhtemelen 24GN600-B'nin firmware update atılmış halidir, ben olsam 24GN600-B'yi referans alarak düşünürdüm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam öyleyse gayet iyi monitör. 27GN600-B 350 nit parlaklığa sahip ancak 27GN60R-B için bazı siteler 350 nit bazı siteler ise 300 nit diyor. Ancak 24 inç modelinde ikisi de aynı. Sizce 27 inç modellerinde de dediğiniz durum geçerli midir? LG sitesinde 300 nit demiş. Bir de 27 inç'e göre 24 inç daha mı iyidir? Ortalama 50 cm uzaklıkta oturacağım daha çok günlük işlerde, makale okumak için kullanacağım arada bir simülasyon yarış oyunları oynayacağım o yüzden büyük olup olmaması konusunda kararsızım.

arada bir simülasyon yarış oyunları oynayacağım o yüzden büyük olup olmaması konusunda kararsızım.
Simülasyon yarış oyunlarında büyük ekran daha iyi oluyor. Masaya direksiyon falan koyunca, oturuş pozisyonundan dolayı, uzakta kalıyor biraz monitör. 24"in küçük geldiğini hissediyorum ben bu durumda.

Geri
Yukarı