LG UltraGear 24GN650-B 144 Hz IPS Monitör 1509 TL

Makaleler
6
Daha fazla  
Merhabalar.

Bizzat kullandığım ve haliyle daha pahalıya almış olduğum LG monitörüm indirimli olarak İncehesap'ta satılmaktadır. Monitör almak ya da değiştirmek isteyenler için seçenek olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekran kartım RX 550. Sizce alınır mı? Valorant oynuyorum çoğunlukla.
Bunu sadece ekran kartı bazlı düşünmeyin. Akıcı bir deneyim için 144 Hz'in artık standart haline geldiğini düşünüyorum. Valorant oyununda da akıcı bir monitör size avantaj sağlayacaktır.

Son düzenleme:
Bunu sadece ekran kartı bazlı düşünmeyin. Akıcı bir deneyim için 144 Hz'in artık standart haline geldiğini düşünüyorum. Valorant oyununda da akıcı bir monitör size avantaj sağlayacaktır.
Hocam bu monitörü kesin almayı düşünüyorum. Birkaç sorum olacak.
Ghosting var mı? Ölü piksel çıkar mı? Çıkarsa iade edebilir miyim? Ve HDMI kablo çıkıyor mu?

Hocam bu monitörü kesin almayı düşünüyorum. Birkaç sorum olacak.
Ghosting var mı? Ölü piksel çıkar mı? Çıkarsa iade edebilir miyim? Ve HDMI kablo çıkıyor mu?
- 1 ms tepkime süresine aldığımda çok çok düşük seviyede bir Ghosting oluyor ki normal karşılamak lazım.
- Ölü piksel çıkmadı lakin bu alacağınız üründe olmayacak diye bir şey yok. Şans işidir.
- İade konusunda 14 günlük yasal iade hakkınız var. Tabii ki Amazon harici alımlarda bir miktar uğraşabilirsiniz. Belli olmaz.
- İçinden DP kablosu çıkıyor. Yani FreeSync için HMDI kablosu gerekecektir.

- 1 ms tepkime süresine aldığımda çok çok düşük seviyede bir Ghosting oluyor ki normal karşılamak lazım.
- Ölü piksel çıkmadı lakin bu alacağınız üründe olmayacak diye bir şey yok. Şans işidir.
- İade konusunda 14 günlük yasal iade hakkınız var. Tabii ki Amazon harici alımlarda bir miktar uğraşabilirsiniz. Belli olmaz.
- İçinden DP kablosu çıkıyor. Yani FreeSync için HMDI kablosu gerekecektir.
Tamamdır, sağolun.

Yeni konular

Geri
Yukarı