LG UltraGear 24GN650-B 144 Hz IPS Monitör 1509 TL

Ölü piksel testi mutlaka yapın. Response Time aralıklarındaki deneyimi gözlemleyin. Aşırı bir Ghosting olmaması gerekir. Işık sızması için kontrol yapabilirsiniz ama bu fiyat içerisinde mutlaka bulunacaktır. He rahatsız edici seviyede olmamasını beklemek gerekir. Ayrıca LG'nin sitesinden sürücü ve arayüz programlarını da indirebilirsiniz tabii.

Bende sipariş vermeyi düşünüyorum. Satıcıya ölü piksel var dendiğinde servise yönlendirmiş. Böyle bir sorun yaşarsak iade de uğraştırmaz umarım 14 günlük bir süre içerisinde.

Bende sipariş vermeyi düşünüyorum. Satıcıya ölü piksel var dendiğinde servise yönlendirmiş. Böyle bir sorun yaşarsak iade de uğraştırmaz umarım 14 günlük bir süre içerisinde.
Ben önceki mesajlarımda da belirttim. İade konusu ülkemizde bir keşmekeştir. Bizim "güvenilir" ya da "başarılı" dediğimiz her satıcıyla mutlaka birilerinin sorunu olmuştur. Şu an bilinen en başarılı iade sistemi, Amazon TR'ye ait. He yerli kuruluşlarımız nezdinde de konuyu Tüketici Hakem Heyeti'ne götürürseniz elbet hakkınızı alırsınız.

Ürününüz geldi mi? İncehesap fırsatından yararlanamamıştım bugün trendde 1505 TL düşmüş. Almayı düşünüyorum.

Evet geldi ama keşke gelmeseymiş.

Evet geldi ama keşke gelmeseymiş.
Sorun nedir? Bende siparişi verdim, yeni bir sisteme falan mı taktınız?

niye hortlatıyosunuz agalar tarihe bakmamıştım, ya diyorum 1500tl ye ne 144hz monitörü falan herkes de bir şeyler yazmış iyi fiyat falan filen dedim acaba sıkıntılı bir ürün mü bu. Sonra 2021'i gördüm :/

Geri
Yukarı