LG 24GN650-B alınır mı?

yncc

Decapat
Daha fazla  

İyi sosyaller. Linkteki monitörü 2000 TL'ye bir yakınımdan alacağım.
Yarı profesyonel Valorant ve Rust oynuyorum. Aşağıda yazdığım monitörler arasında kıyaslama yapacak olursanız hangisini almalıyım sizce? Monitör önerileriniz varsa onları da yazın.

BenQ XL2411k -- 2.5k TL.
ASUS VG248qg -- 2.3K TL.
ViewSonic XG2405 -- 2.1k TL.
AOC 24G2U -- 2K TL.

Ben konsol oyuncuyum, FPS odaklı oynuyorum diye TN panel BenQ XL2411k alacaktım. Sonra konsol için TN değil de IPS almam daha mantıklı geldi 24GN650-B aldım. FPS oyunlarına devam, memnunum. Ekranın ortasına Crosshair koyması çok güzel bir özellik. Renkler zaten LG panelin güzel.

Bu arada bu fiyatları 2.elini mi yazıyorsunuz çünkü BenQ 2.5TL değil sıfırı.

Alınır. Ben kullanıyorum hiç sıkıntısını görmedim. Görüntü olarak güzel bence.

Listede DyAc'lı bir monitör varsa ve konu rekabet ise DyAc'lı model her zaman en iyisidir.
Onun dışında TN panel yerine daha iyi şeçenekler var. XG2405 aralarında en iyisi.
Ama rekabet için alacaksan en iyisi 2411.

Listede DyAc'lı bir monitör varsa ve konu rekabet ise DyAc'lı model her zaman en iyisidir.
Onun dışında TN panel yerine daha iyi şeçenekler var. XG2405 aralarında en iyisi.
Sonunda monitörden anlayan birisi...

LG monitörleri tavsiye etmem black uniformity konusunda çok kötüler. LG önerenlerin çoğu da isme bakıyor... LG'nin Nano IPS paneli de abartılıyor... sadece pazarlama stratejisi.

Son düzenleme:
XG2405 kaçırma derim. O fiyata alabiliyorsan çok iyi.
Ancak, tam profesyonel olma gibi bir düşüncen varsa XL2411K alabilirsin.
LG viewsonic karşılaştırırsanız hangisi sizce FPS oyunları için.
Ben konsol oyuncuyum, FPS odaklı oynuyorum diye TN panel BenQ XL2411k alacaktım. Sonra konsol için TN değil de IPS almam daha mantıklı geldi 24GN650-B aldım. FPS oyunlarına devam, memnunum. Ekranın ortasına Crosshair koyması çok güzel bir özellik. Renkler zaten LG panelin güzel.

Bu arada bu fiyatları 2.elini mi yazıyorsunuz çünkü BenQ 2.5TL değil sıfırı.
Evet 2.ellerini yazdım.
Viewsonic ile LG arasında ne gibi farklar var gecikme, ghosting, hertz bakımından ?
Sonunda monitörden anlayan birisi...

LG monitörleri tavsiye etmem black uniformity konusunda çok kötüler. LG önerenlerin çoğu da isme bakıyor... LG'nin Nano IPS paneli de abartılıyor... sadece pazarlama stratejisi.
Biraz açar mıısınız hocam. Renkler önemli değil benim için. Performans'a bakıyorum Minimum gecikme Yüksek hertz ve 0 ghosting olması tercihimdir.

LG viewsonic karşılaştırırsanız hangisi sizce FPS oyunları için.
FPS oyunlarında özellikle CS:GO'da karanlık sahneler olur. Black uniformity konusunda Viewsonic daha başarılı.

Black uniformity, Türkçe adıyla; siyah tekdüzelik, bir monitörün siyahı tüm ekranı boyunca eşit şekilde görüntüleme yeteneğini ifade eder.
Biraz açar mıısınız hocam. Renkler önemli değil benim için. Performans'a bakıyorum Minimum gecikme Yüksek hertz ve 0 ghosting olması tercihimdir.
O halde XL2411K öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı