LG 24GN650-B alınır mı?

Dalga mı geçiyorsun ne sallaması? BenQ bile söylüyor DyAc modellerinin sadece XL2411K'de "DyAc açıldığı zaman" parlaklığın düştüğünü. İnternetten araştırmanı öneririm. XL2546'da DyAc açıldığı zaman parlaklık düşme sorunu yok çünkü.

Benq xl2411k almayı düşündüğüm zaman benq'ya bunun için çözüm var mı diye mail atmıştım bana attığı cevabı sana atayım da belki insanlara araştırmadan,bilmeden sallamayın demeyi bırakırsın.

Ek olarak ben sana sadece XL2411k modelinde DyAc'ın parlaklık düşürdüğünü söylüyorum sen DyAc olmayan XL serisi dışında farklı bir BenQ modelini yazıyorsun. Önce ne yazıldığını anla öyle cevapla.

son edit: benq'nun sitesinden aldığın ss'i atıyorum xl2411k modelinde dyac parlaklık azaldığını zaten oraya bile koskoca yazmışlar araştırmayanlar için.
Hocam tam komedisiniz valla. Haklı çıkmak için binbir şekle girmişsiniz. :D
Anahtar kelimeler "XL2411K, Brightness, Problems, DyAc," şeklinde girerseniz tabiiki bulursunuz. İşin garip tarafı o XL2411K kısmını XL2546 olarak değiştirince de aynı sonuçlara ulaşıyorsunuz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tebrikler baya bir şey "araştırmışsınız. :D

XL2430T'de DyAc olmadığını belirttim ama low blue light ve motion blur da yeterince parlaklığı kısıyor. Sen önce bunu araştır bence bi'.

O yazı da tüketiciyi mağdur etmemek amacıyla önlem için yazılmış.
XL2430T'de de Motion Blur için vardı. Parlaklık, diğer monitörlerden daha düşük olduğu için uyarıyorlar sizi... çok bilmiş profesör, araştırmacı arkadaşım bunları neden bilmiyorsun?

Son düzenleme:
Hocam tam komedisiniz vallahi. Haklı çıkmak için binbir şekle girmişsiniz. :D
Anahtar kelimeler "XL2411K, Brightness, Problems, DyAc," şeklinde girerseniz tabii ki bulursunuz. İşin garip tarafı o XL2411K kısmını XL2546 olarak değiştirince de aynı sonuçlara ulaşıyorsunuz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Tebrikler bayağı bir şey "araştırmışsınız. :D

XL2430T'de DyAc olmadığını belirttim ama Low Blue light ve Motion blur da yeterince parlaklığı kısıyor. Sen önce bunu araştır bence bi'.

O yazı da tüketiciyi mağdur etmemek amacıyla önlem için yazılmış.
XL2430T'de de Motion Blur için vardı. Parlaklık, diğer monitörlerden daha düşük olduğu için uyarıyorlar sizi... Çok bilmiş profesör, araştırmacı arkadaşım bunları neden bilmiyorsun?

Kardeş sana BenQ'nün birebir attığı maili gösteriyorum adam hala ikna olmuyor. Ben hayatımda senin kadar ruh hastası birini tanımadım. Git XL2411k kullananlara sor bakalım DyAc açtığın zaman parlaklığı düşüyor mu düşmüyor mu :) Ben kullanmadım ama kullanan çok kişi ile iletişime geçtim. Geçmesem bile olur BenQ'nün kendisi söylüyor parlaklık düşecek diye ama çok bilmiş paşa ikna olmuyor hala :D :D :D

Xl2546'da falan o uyarıya denk gelmiyoruz adam orda eşek gibi yazmış diğer modellerimizde böyle sorun yoktur diye. Nerenle okuyorsun anlamış değilim.

Kardeş sana BenQ'nün birebir attığı maili gösteriyorum adam hala ikna olmuyor. Ben hayatımda senin kadar ruh hastası birini tanımadım. Git XL2411k kullananlara sor bakalım DyAc açtığın zaman parlaklığı düşüyor mu düşmüyor mu :) Ben kullanmadım ama kullanan çok kişi ile iletişime geçtim. Geçmesem bile olur BenQ'nün kendisi söylüyor parlaklık düşecek diye ama çok bilmiş paşa ikna olmuyor hala :D :D :D
Sana XL2546'ın da parlaklık problemlerini attım. Sen neden ikna olmuyorsun peki? :D
Ben sana BenQ'nun o yazıları hangi amaçla yazdığını anlattım. Biliyorum çünkü aynı yazılar benim kullandığım BenQ XL2430T'ye de "Panel kalitesinden dolayı motion blur reduction modunu açınca parlaklık %65 oranına kadar düşebilir" şeklinde yazıldı. Hatta XL2411P önerildi daha ucuzdu ama ben XL2430T aldım. Yine de low blue light açabildim ve parlaklıktan şikayetçi olmadım. Hayatında BenQ görmemiş bir insanın bana bunları söylemesi komik açıkcası. Kağıt üstünde denilen her şeye inanacak kadar safsın belli ki... üzüldüm adına.

Daha da yazmayacağım. Senin gibi bir "alimle" tartışmaya girilmez.
Daha okumayı bilmiyorsun yada okuduğunu anlamıyorsun. Bir de bana sıkıntılı veya ruh hastası diyerek seviyesizce hakaretlerde bulunuyorsun. Kendinle beni karıştırma. Senin için tartışmak, hakaret etmek demekse esas sıkınıtlı, ruh hastası sensindir. Bize saygın yok kendine bari saygın olsun... yaşın da küçük sanırım okuma yeteneğinden ve hakaretlerinden belli oluyor. Allah ailene sabır versin.

Son düzenleme:
Sana XL2546'ın da parlaklık problemlerini attım. Sen neden ikna olmuyorsun peki? :D
Ben sana BenQ'nun o yazıları hangi amaçla yazdığını anlattım. Biliyorum çünkü aynı yazılar benim kullandığım BenQ XL2430T'ye de "Low Blue light açınca parlaklık düşebilir" yazıldı XL2411P alın dendi ama ben XL2430T aldım. Yine de Low Blue light açabildim parlaklıktan şikayetçi olmadım. Hayatında BenQ görmemiş bir insanın bana bunları söylemesi komik açıkçası. Kağıt üstünde denilen her şeye inanacak kadar safsın belli ki... Üzüldüm adına.
Daha da yazmayacağım. Senin gibi bir "alimle" tartışmaya girilmez.

Sen hayatımda gördüğüm en sıkıntılı adamlardan birisin. Ben XL2546 mevzusunu açmadım bile ilk mesajıma bak XL2411K'nın DyAc açtığın zaman parlaklığı %50 düşürdüğünü söyledim. Sen konuyu evirdin çevirdin saçma sapan yere çektin. Yine söylüyorum arkadaş konuya XL2411K modelini yazmış ben özellikle onun performansını söyledim. Sen XL2430TDen aldın konuyu sakız gibi oynattın. Hayatımda BenQ görüp görmemekle konunun hiçbir alakası yok, araştırmak öğrenmek yeterli oluyor. Konuyu açan arkadaşın da belki ilk BenQ monitörü olacak DyAc var diye almak istiyor ama %50 düştüğünden haberi yoksa niye mağdur olsun. Ben senin adına daha çok üzüldüm,tartışma ve anlama kıtlığın var.

Yeni konular

Geri
Yukarı