LG 24GN650-B mağazadan alınan ürün iade olur mu?

Donkobus

Hectopat
Daha fazla  
13 Kasım'da almıştım ama monitörden memnun kalmadım. 14 günlük cayma bedeli sadece mesafeli satışlarda gecerliymiş. Yani ben mağazaya gitsem ürünü iade edebilir miyim?

Son düzenleme:
Müşteri hizmetlerini aradım bana şöyle söyledi. Mağazadan alınmış ürünü iade alamıyoruz dedi ve ardından hemen tüketici hakem heyetine başvurabilirsiniz dedi. Hiç iade etme şansım yok değil mi?

Hepsiburada da benq zowie XL2411K 1800TL olmuş ama iade edemediğim için alamıyorum. :(
Mağazadan alışverişlerde keyfi iade olmuyor diye biliyorum. Uzak mesafeli alışverişlerde ürünü satın alırken görmediğiniz için 14 günlük cayma hakkı var. Yani teknik bir problem olmadığı müddetçe iadeniz zor gibi, onlar da bunu bildikleri için tüketici hakem heyetine başvurabilirsiniz demişler.

Mağazadan alışverişlerde keyfi iade olmuyor diye biliyorum. Uzak mesafeli alışverişlerde ürünü satın alırken görmediğiniz için 14 günlük cayma hakkı var. Yani teknik bir problem olmadığı müddetçe iadeniz zor gibi, onlar da bunu bildikleri için tüketici hakem heyetine başvurabilirsiniz demişler.
Zaten monitör de sorunlar yaşıyorum memnun değilim, o şekilde gidip hangi sorunları yaşadığımı söyleyip iade istesem ne olur?

Zaten monitör de sorunlar yaşıyorum memnun değilim, o şekilde gidip hangi sorunları yaşadığımı söyleyip iade istesem ne olur?
Bence alırlar kutusundan çıkardığın gibi git hazırla güzel. Müdürle konuş telefonla değil. Anlat durumunu iyi de sorun yok de ama benim hoşuma gitmedi de. Ama sana önerim alışmadığından dolayı monitöre sana farklı geliyor bende LG aldığımda baştan çok kötü dedim ama sonra hayran kaldım şimdi tv seyretmiyorum renkleri filim ve oyunlardaki performansı çok iyi.

Bence alırlar kutusundan çıkardığın gibi git hazırla güzel. Müdürle konuş telefonla değil. Anlat durumunu iyi de sorun yok de ama benim hoşuma gitmedi de. Ama sana önerim alışmadığından dolayı monitöre sana farklı geliyor bende LG aldığımda baştan çok kötü dedim ama sonra hayran kaldım şimdi tv seyretmiyorum renkleri filim ve oyunlardaki performansı çok iyi.
İade sebebim benq zowie bin bir monitörü 1800tl civarına düşmesi, onun dışında oyunlarda etrafa bakınca böyle piksellesme gibi birşey görüyorum ekrandan geliyor.

İade sebebim BenQ Zowie bin bir monitörü 1800TL civarına düşmesi, onun dışında oyunlarda etrafa bakınca böyle piksellesme gibi bir şey görüyorum ekrandan geliyor.

Oyundan kaynaklı ya da ayarlardan kaynaklı olabilir, tabii monitörden de. Monitör hızlandığında pikselleşme de olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı