LG 24GN650-B monitörde G-Sync desteği var mı?

Otrivine

Decapat
Yer
Aydın
Daha fazla  
Meslek
Gemi Operasyon Uzmanı
Arkadaşlar merhaba,

LG 24GN650-B monitör almayı planlıyorum. FreeSync görünen bir ürün ama yeni nesil birçok FreeSync üründe aşağıya eklediğim görseldeki gibi Adaptive Sync menüsüyle G-Sync desteği de oluyor. Bu monitör özelinde de var mıdır bu destek? Ekran kartım GTX1650. her yerde bu konuda farklı bir bilgi var. Gerçekten bu monitörü kullanıp. G-Sync özelliğini aktif etmiş biri varsa bilgilendirebilir mi? Lütfen alışveriş sitelerine girip FreeSync yazıyor diye desteği yok yazmasın kimse. Kullanıp kesin bir şekilde desteklediğinden emin olanlar yardım ederse çok sevinirim. Ürünü almak için hazırda bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

1636021869633.png

Dosya Ekleri

• 1636021788379.png
    1636021788379.png
    946,2 KB · Görüntüleme: 42
Direkt G-Sync özelliği yok, adaptive sync ile G-Sync birebir aynı şeyler değil. Günümüzde bu fiyatlara kaliteli G-Sync monitör bulmanız mümkün olmayacaktır.

Ben yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. G-Sync özelliğini açtım ama arkadaşın da dediği gibi direkt G-Sync özelliği yok. Bazı oyunlarda ufak yırtılmalar olabiliyor. Ama çok can sıkıcı değil. LG'nin G-Sync özelliği olan modelleri çok pahalı olduğu için tercih etmedim. Acer düşünürseniz çok pahalı olmayan G-Sync destekleyen modelleri var ama o markayla iyi hatıralarım olmadığı için ben tercih etmedim.

Aldım arkadaşlar bu fiyata yüzdeyüzz performans beklemiyordum zaten. Genel olarak çok büyük şikayetler olmayışı bana yetti. 21' 60Hz monitör kullanıyordum. Zaten o yırtılmalar bile benim için çağ atlamak demek :)

Hayırlı olsun :) vallahi ben çok memnunum kolay kolay sıkıntı çıkartacak bir model değil. Şansıma ölü piksel de çıkmadı bende umarım sizde de çıkmaz.

DisplayPort kullanılırsa FreeSync üstünden G-Sync açılıyor. Kendisine de G-Sync Compatible deniyor, bu modelde o sertifika yok tabii.
Direkt G-Sync özelliği yok, adaptive sync ile G-Sync birebir aynı şeyler değil. Günümüzde bu fiyatlara kaliteli G-Sync monitör bulmanız mümkün olmayacaktır.
Allah Allah aynı şey değilmiş :D. G-Sync zaten Adaptive Sync çatısı altında, Adaptive Sync bir terim. Nasıl oluyorsa farklı şeyler oluyorlar, anlamadım.

DisplayPort kullanılırsa FreeSync üstünden G-Sync açılıyor. Kendisine de G-Sync Compatible deniyor, bu modelde o sertifika yok tabii.

Allah Allah aynı şey değilmiş :D. G-Sync zaten Adaptive Sync çatısı altında, Adaptive Sync bir terim. Nasıl oluyorsa farklı şeyler oluyorlar, anlamadım.
Birebir aynı şeyler yani, öyle mi? Özellikle "birebir" terimini kullandım.

bu modelde gsync desteği direk olmasada destekliyormu ?

Geri
Yukarı