LG 24GN650-B monitörü yorumum

Şimdi denedim böyle bir sorun mevcut değil. Ayrıyeten ölü piksel olan resmi atmışsınız 24GN650-B olduğuna emin misiniz biraz farklı geldi.

Sitesin de yazılımı var.

Bende sesin kapanma sorunu var ve çözemiyorum.
Evet ölü pixel olan fotoğraf 24GN650-B (onu değiştirdim yenisi geldi bu sefer pixel sağ üstte kurtuluş yok böyle kullanmaya devam)

Bu konuda yanılıyorsunuz ne satıcı ne de servisin kendisi böyle bir şeyi asla yapmaz. Satıcı söylememe gerek yok bu yöntemle geri almazlar,almıyorlar da.
asılsız konuşuyorsunuz aslın da :D ilk hafta değişim için verdim gözüme batan bir noktadan dolayı haftasına değişim raporu çıktı. Aynı şekil de satıcı da belgeyi onlara kargoladıktan hemen sonra yenisini yolladı. Ki LG beni arayıp değişimden sonra memnun olup olmadığım gibi durumlar hakkın da memnuniyet dönüşü aldı daha fazla bişi yapmalarına gerek yok gibi.

Son düzenleme:
asılsız konuşuyorsunuz aslın da :D ilk hafta değişim için verdim gözüme batan bir noktadan dolayı haftasına değişim raporu çıktı. Aynı şekil de satıcı da belgeyi onlara kargoladıktan hemen sonra yenisini yolladı. Ki LG beni arayıp değişimden sonra memnun olup olmadığım gibi durumlar hakkın da memnuniyet dönüşü aldı daha fazla bişi yapmalarına gerek yok gibi.
Evet size yapılan kıyaktan bahsettiğiniz için teşekkürler ilk ve sondu güle güle kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı