LG 24GN650-B monitörü yorumum

http://LG 24GN600-B: 24'', UltraGea...r_cp_api_i_mf1bGb0DE16Y5?_encoding=UTF8&psc=1

Bu monitörle 24GN650-B arasında ne fark var acaba bilen var mı?
LG 24GN600-B: 24'', UltraGear, IPS, FHD, 1ms (GtG), 144Hz, F-Sync Oyuncu Monitörü: Amazon.com.tr

http://LG 24GN600-B: 24'', UltraGear, IPS, FHD, 1ms (GtG), 144Hz, F-Sync Oyuncu Monitörü https://www.amazon.com.tr/dp/B08R32RJCS/ref=cm_sw_r_cp_api_i_mf1bGb0DE16Y5?_encoding=UTF8&psc=1

LG 24GN600-B: 24'', UltraGear, IPS, FHD, 1ms (GtG), 144Hz, F-Sync Oyuncu Monitörü: Amazon.com.tr
Ayakları çok farklı monitör aynı. Monitörü tutan gövde hareketsiz yukarı , dik konuma felan gelmiyor.

Ayakları çok farklı monitör aynı. Monitörü tutan gövde hareketsiz yukarı , dik konuma felan gelmiyor.

Ok hocam sağolun gözümden kaçmış. 24gn650-B pivot olmasına rağmen daha ucuza satılıyor şu anda. Bu arada LG nin kendi mağazasını aradım bugün , talep e göre getirtebiliriz dediler ama liste fiyatı söylüyorlar 2400₺ civarında.

Ok hocam sağolun gözümden kaçmış. 24gn650-B pivot olmasına rağmen daha ucuza satılıyor şu anda. Bu arada LG nin kendi mağazasını aradım bugün , talep e göre getirtebiliriz dediler ama liste fiyatı söylüyorlar 2400₺ civarında.
Eğer ürünü beğendiysen, itopya gibi bir siteden alabilirsin 15 gün içinde iade edip paranı geri alma hakkın var biliyorsun. 144 hz ile g-sycn özelliği devreye alabildim. Bu monitörle ki kartım 1050. HDR'ı da test ettim monitör destekliyor.

Eğer ürünü beğendiysen, itopya gibi bir siteden alabilirsin 15 gün içinde iade edip paranı geri alma hakkın var biliyorsun. 144 hz ile g-sycn özelliği devreye alabildim. Bu monitörle ki kartım 1050. HDR'ı da test ettim monitör destekliyor.
Hocam çok fazla şikayet görüyorum ve korkuyorum açıkçası. Amazon gibi bir site olmadığı sürece pek online alışverişe sıcak bakmıyorum.

http://LG 24GN600-B: 24'', UltraGea...r_cp_api_i_mf1bGb0DE16Y5?_encoding=UTF8&psc=1

Dostum sadece ayak farkı var 8 saattir inceliyorum glsini gnsini muadillerini AOC 24G2U ve ViewSonic 2405 diğer markaları modelleri falan kesinlikle bunu alacağım kararımı verdim satıcı kısmı ise 1760 İtopya 1800 Trendyol 40 daha veririm bildiğim yerden alırım sorunsuz iade edebiliyorum ama Amazon'da 27gl si 2076 TL kafamı karıştırmıyor değil ama bence bu ben çok FPS oynuyorum 27 olursa hakimde olamam sanırım ekrana emin değilim.

Dostum sadece ayak farkı var 8 saattir inceliyorum glsini gnsini muadillerini AOC 24G2U ve ViewSonic 2405 diğer markaları modelleri falan kesinlikle bunu alacağım kararımı verdim satıcı kısmı ise 1760 İtopya 1800 Trendyol 40 daha veririm bildiğim yerden alırım sorunsuz iade edebiliyorum ama Amazon'da 27gl si 2076 TL kafamı karıştırmıyor değil ama bence bu ben çok FPS oynuyorum 27 olursa hakimde olamam sanırım ekrana emin değilim.
27gl dediğiniz hangisi hocam? 1080p ise 27” için yetersiz kalabilir 2k değildir sanırım o fiyata
Bende çok kararsızım. 24” mi 27” mi almalıyım bilemedim. Sistemim şu anda 2k için giriş seviyesi ama ileriye yönelik olsun diye 27” 2k almak istiyorum. Diğer yandan 1500-2000₺ durduk yere masraf yapmıyım 24” 1080p alayım diyorum. Diğer yandan kavisli mi düz mü, ips mi va mı . Kafam çok karışık durumda. 27” olursa 27gl83a alıcam o kafamda oturdu fakat 24” olursa ne alıcam ona da karar veremedim. 2 aydır falan araştırıyorum, piyasadaki en sorunsuz marka (monitör olarak) LG sanırım. En az şikayet LG de var . Asus Türkiye piyasasında çok tutuyor ama yabancı forumlarda pek beğenilmiyor. Görüntü kalitesi olarak güzel ama sağlam panel bulmak çok zor diyorlar. Hep hatalı çıkıyormuş yurtdışında , birde düşük fpslerde çok fazla ghosting olduğu söyleniyor.

Son düzenleme:
LG' nin mağazasında 24GN650-B için 2400 TL mi dediler? Ben de internette şuan satan satıcılara güvenmediğimden mağazadan almak istiyordum ama 2400 TL ise o fiyata değmez gibi geldi bana.

Geri
Yukarı