LG 24GN650 vs Dell S2422HG

Bütçe
1500TL - 1700TL

PhysicalDecline

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Wellington-Seattle
Arkadaşlar bu monitör genelde film izlemek için falan kullanılacak arada FPS, hikayeli oyunlar da oynayacağım. 23 inç benim için yeterli zaten üstünü aramıyorum. Dell S2422HG alacaktım ama bu indirimde şu an ve kaliteli olduğu söyleniyor, Curved olsun diye tutturmuyorum olsa iyi olurdu ama sorun değil. Bu fiyatta alınabilinecek başka monitör varsa da yazarsanız memnun olurum ama önceliğim bu iki monitör.

Sistemim bu monitörde sıkıntı yaratır mı bu arada?
İşlemci i5-4440 3.1 GHz / Ekran kartı GT710 1 GB / RAM 8 GB DDR3 1333 MHz /
Anakart Gigabyte H81M-S2pv.

Bir de aşağıdaki linkten alınır mı garanti, satıcı durumu nedir söyler misiniz? ( aşağıdaki linkte + 60 TL indirim var yani 1630 TL'ye geliyor.)

Ve bu monitörde indirimde baya.

Son düzenleme:
Bence Dell S2422HG sizin için daha uygun.

Daha çok film izleyecekseniz Acer almanızı tavsiye ederim. Yatarak, oturarak ya da başka açılardan film izlerken IPS ekran sayesinde renk bozulmasını önlemiş olursunuz zaten oyun içinde gayet yeterli olacaktır.

Hocam nedenini de söylerseniz mutlu olurum bazı kişiler IPS panelin filmler için daha iyi olduğunu söylüyor renk açısından.
Çünkü LG 24GN650-B'nin öne çıkan özelliği 1 ms GtG olması. Bu da sizin için film vs. izlemeyeceğiniz ve profesyonel derecede rekabetçi oyun oynamadığınız için sizin için pek bir önemi yok. Diğer özellikleri @LaMorte hocam daha iyi bilir.

Çünkü LG 24GN650-B'nin öne çıkan özelliği 1 ms GtG olması. Bu da sizin için film vs. izlemeyeceğiniz ve profesyonel derecede rekabetçi oyun oynamadığınız için sizin için pek bir önemi yok. Diğer özellikleri @LaMorte hocam daha iyi bilir.

Hocam oyun elbette oynayacağım ama çok değil. IPS panelde VGA'ya göre daha iyi diye biliyorum.
Daha çok film izleyecekseniz Acer almanızı tavsiye ederim. Yatarak, oturarak ya da başka açılardan film izlerken IPS ekran sayesinde renk bozulmasını önlemiş olursunuz zaten oyun içinde gayet yeterli olacaktır.

Hocam LG olan da IPS panel.

Yeni konular

Geri
Yukarı