LG 24GN650B ghosting testi yapmak

dogukanavci0

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, ürünü İtopya üzerinden yeni satın aldım. Ölü piksel vs. bir şey çıkmadı çok şükür. Işık sızmasını da akşam karanlık ortamda kontrol edeceğim. Ben ürünü alırken forumda kullanan arkadaşlar ghosting olmadığını yazmışlardı. Bunu ghosting sıfır anlamında mı algılamalıyım anlamadım. Çünkü benim cihazımda az da olsa var gibi, şimdi sizinle ufo testimin fotoğrafını paylaşacağım. Sizce bu bir problem mi?

Bu da telefonumla aldığım slow motion video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

WhatsApp Image 2021-05-12 at 12.17.42.jpeg

RTİNGS en iyi overdrive ayarını normal olarak bırakmış. Kontrast fark yaratacaktır. Sizi rahatsız etmeyecek dereceye yükseltin.

144Hz kullanıyorum. Sanırım oyunlarda ve gözümüzle bu derece anlaşılır da olmayacaktır değil mi?

Kendi monitörümde smearing problemi olduğunu yeni öğrendim :D. Abartılı derecede olmadığı için fark edilmesi olası değil.

Sen de Fallout seri sinden oyun var mı ? Ghosting i en güzel gorebilecegin ve test edebilecegin oyunlar dır . ( Fallout 3 , New vegas , ( Fallout 4 ) de yerde ki otlar ve büyük siyah çalı lar . Ghost recon break point , rage 2 gibi .

Geri
Yukarı