LG 24GN65R-B alınır mı?

Linkteki ürün 65R değil 60R. Neyse, 60R ile 65R'nin ana farkı pivot özelliği ve yükseklik farkı, temelde aynı monitör.

Kontrast bakımından zayıf, renk gamutu bakımından ortalama, maksimum parlaklığı iyi. 3700 TL'ye alınır.

Alternatif olarak KG242YM3 var. Şahsi seçimim KG242YM3 olurdu. Daha iyi kontrast değerine sahip, bu da siyah performansında belirgin bir iyileştirme demektir.

Linkteki ürün 65R değil 60R. Neyse, 60R ile 65R'nin ana farkı pivot özelliği ve yükseklik farkı, temelde aynı monitör.

Kontrast bakımından zayıf, renk gamutu bakımından ortalama, maksimum parlaklığı iyi. 3700 TL'ye alınır.

Alternatif olarak KG242YM3 var. Şahsi seçimim KG242YM3 olurdu. Daha iyi kontrast değerine sahip, bu da siyah performansında belirgin bir iyileştirme demektir.
Peki bunla msi g2412 arasindaki fiyat farkina değer mi o da 4200 civari

Bu LG bende bakıyorum imzadaki laptop takacağım ana ekran değil 2.ci ekran olarak kullanacağım yine laptop ekranından oynamayı düşünüyorum LG ise film ve yan ekran olarak işlevsel kullanmak istiyorum sizce bu 4000 TL bandında daha iyi pivot monitör var mı bu monitör alınır mı? Sıkınıtısı var mı?
Benim baktığım bu ürün: https://www.hepsiburada.com/lg-ultr...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.48.6

Alternatif olarak lenovo g24-20 modelini al ikisinide kullandım . lg olan model benim kullandığım 24gn600-b nin siyah kasa olarak piyasaya sürülmüş hali . Bir arkadaştan en fazla 4-5 ay kullanılmış şekilde 2.el olarak aldım durduk yerde panel arızası verdi . Benden başka birindede aynı problem oldu . herşeyden öte hızlı geçişlerde 60 fps video oynatırken ve bazı oyunlarda piksel geçişleri var çözünürlük düşer gibi interlace pattern deniyor hissedilir derecede .takıntılı biri için çok sinir bozucu monitöre minumum 80 cm den bakman gerekir fakretmemek için. ( çoğu kişi farketmez ben takıntılıyımdır ) lenovoda bu problemi yaşamadım vatandan 1 hafta önce 4500 +360 tl 2 yıl ek garanti ile aldım şuanda tüm sitelerde 3700 e düşürmüşler kaçırma bence . hem 165 hz hem oluşu hem yükseklik ayarı hem parlaklık derecesi verenkleri olarak daha iyi . lg kaliteli boe (iphone ekran üreten ) bir firmaya yaptırmasına rağmen panel arızası yaşatıyor.

Alternatif olarak Lenovo G24-20 modelini al ikisini de kullandım. LG olan model benim kullandığım 24GN600-Bnin siyah kasa olarak piyasaya sürülmüş hali. Bir arkadaştan en fazla 4-5 ay kullanılmış şekilde 2.el olarak aldım durduk yerde panel arızası verdi. Benden başka birindede aynı problem oldu. Her şeyden öte hızlı geçişlerde 60 FPS video oynatırken ve bazı oyunlarda piksel geçişleri var çözünürlük düşer gibi interlace pattern deniyor hissedilir derecede. Takıntılı biri için çok sinir bozucu monitöre minimum 80 Cm'den bakman gerekir fakretmemek için. ( çoğu kişi fark etmez ben takıntılıyımdır ) Lenovo'da bu problemi yaşamadım vatandan 1 hafta önce 4500 +360 TL 2 yıl ek garanti ile aldım şu anda tüm sitelerde 3700'e düşürmüşler kaçırma bence. Hem 165 Hz hem oluşu hem yükseklik ayarı hem parlaklık derecesi verenkleri olarak daha iyi. LG kaliteli boe (iPhone ekran üreten ) bir firmaya yaptırmasına rağmen panel arızası yaşatıyor.

Hocam ben aldım sizin dediğiniz modelin yeni kasası bu diye biliyorum nereye baksam hangi inceleme videosu izlesem hep olumlu ve mükemmel bir ürün diye bahsettiler 4000 TL peşin fiyatına taksitle aldım kurulum yapınca yorum yaparım ben bu arada monitörün şekline ve tasarımına hayran kaldım LG de sevidğim bir marka ekran konusunda iyiler.

Hocam ben aldım sizin dediğiniz modelin yeni kasası bu diye biliyorum nereye baksam hangi inceleme videosu izlesem hep olumlu ve mükemmel bir ürün diye bahsettiler 4000 TL peşin fiyatına taksitle aldım kurulum yapınca yorum yaparım ben bu arada monitörün şekline ve tasarımına hayran kaldım LG de sevidğim bir marka ekran konusunda iyiler.
öncelikle hayırlı olsun inş benim problemim başına gelmez. elektronik şans işi biliyorsun .ben lenovoyu daha çok beğendim . belkide yaşadığım problemden dolayı lg ye soğudum :) güle güle kullan .

Öncelikle hayırlı olsun inşallah benim problemim başına gelmez. Elektronik şans işi biliyorsun. Ben Lenovo'yu daha çok beğendim. Belki de yaşadığım problemden dolayı LG'ye soğudum :) güle güle kullan.

Hocam monitör geldi taktık ölü piksel yok ışık sızması yok bu ghosting olayını anlamadım ben UFO'lar gidiyor ama bana garip bir şey gelmedi zaten ghosting yokmuş bu monitörlerde sanırsam.

Yeni konular

Geri
Yukarı