LG 27’’ 27GL650F-B 144Hz 1ms IPS nasıldır?

LeFeyn

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar uzun arayışlar sonrası sanırım tam kafama göre bir monitör buldum ancak Türkçe inceleme ve kullanıcı yorumları olmadığı için size danışmak istedim. Acaba bu monitör nasıldır ve fiyatını hak ediyor mu?

Arkadaşlar uzun arayışlar sonrası sanırım tam kafama göre bir monitör buldum ancak Türkçe inceleme ve kullanıcı yorumları olmadığı için size danışmak istedim. Acaba bu monitör nasıldır ve fiyatını hak ediyor mu?

bilemiyorum 27inc alcaksanız 2 k alın https://www.hepsiburada.com/samsung...zkwEanDD9KAHgiHBIQKOp8JSkEo87rOsaAiR_EALw_wcB bu monitör baya indirimde ! kaçırmayın

Şu an LG'nin monitörünü kullanıyorum IPS paneli çok güzel renk veriyor. Bu monitörden alabilirim bende aklımda var.
Uzun zamandır araştırıyorum. Benimde kafama yatan bir model ancak özellikler kısmında "5ms GTG, 1ms MBR " yazıyor. Bunu bilemedim şimdi. Çok fark eder mi acaba?

Uzun zamandır araştırıyorum. Benimde kafama yatan bir model ancak özellikler kısmında "5ms GTG, 1ms MBR " yazıyor. Bunu bilemedim şimdi. Çok fark eder mi acaba?
öncelikle 1ms ile 4ms arasındaki farkı göremezsiniz va panele gelince yani eğer sadece oyun oynayacaksanız ips panele ihtiyacın yok ama senin kararın ve eğer monitöre yakın oturcaksan 27inc monitörde 1080 p tercih etmemelisin pixel pixel görürsün 2k alman lazım açıkçası samsung un tasarımı çok daha hoş görünüyor

Yeni konular

Geri
Yukarı