LG 27GL83A-B indirim ile alınır mı?

ColakPiyanist

Hectopat
LG 27GL83A-B yaklaşık olarak 800 ₺'lik bir indirime girmiş sistemime uygun mu? Fiyatı-performans bir ürün mü? Alınır mı?
Fiyatı: 3800, indirim ile 3000.
Sistemim: AMD Radeon RX 5700 XT.
AMD Ryzen 5 3600.
16 GB RAM.
ASUS TUF B450 m Plus Gaming.

G-Sync bir monitörün senin sistemin açısından bir faydası yok. 2K çözünürlük tarafında, benzer özelliklerde, yakın fiyat aralığında ürün yoksa düşünülebilir yine de.

Benimde araştırdığım, üstünde durduğum modellerden biriydi. Bence bu fiyata alınır, ben istediğimde 3.500 TL idi yaklaşık 4 ay önce.

G-Sync bir monitörün senin sistemin açısından bir faydası yok. 2K çözünürlük tarafında, benzer özelliklerde, yakın fiyat aralığında ürün yoksa düşünülebilir yine de.

Sistemimde ekranı Full ayarlarda kullanamasam bile fiyatı ve performansı bana güzel geldi. Bayağıdır güzel bir monitör kullanmadığım için ve pek bir bilgimin olmadığı için bu fiyat aralığında daha iyisi yoksa alacağım direkt. Bilginiz varsa önerebileceğiniz başka monitör var mı?

Yazın en sıcak günlerde, klimasız odada BF5'TE en fazla 66 dereceyi gördüm. Sessizlik de artısı.
Şu an 60 dereceyi geçmiyor. Fanlarının 10 yıl garantisi de cabası. Fan kablolarında birleştirici ucu var. İki fanı da tek kanaldan anakartta tek olan işlemci fan çıkışına rahatlıkla takıyoruz.
Fanlarını takmak uğraştırıyor biraz. İlk önce soğutucu bloğu anakarta takıyoruz. Sonra fanları takılıyor.

Ürünün kendi sitesinde FreeSync desteği olduğu da belirtilmiş. Biraz baktım, o fiyat bandında en iyisi gibi duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı