LG 27GN600 G-Sync açmak

İlk çıktığı dönemde 10 serisi kartlar ve üzerinde çalışacağı söylenmişti. Baktığım makalelerde GTX 700 üzeri kartların uyumlu olduğu yazıyor. GTX 700 üstü kartlar yalnızca G-Sync modülü olan monitörlerde de çalışıyor olabilir tabii. Öyleyse talihsizlik. Bu arada NVIDIA ekran kartı ve FreeSync destekli monitörü HDMI ile kullanıyorum, dolayısıyla G-Sync aktif değil. Buna rağmen hiç ekranda yırtılma tarzı sorunlar yaşamıyorum. Eğer olmuyorsa da çok dertlenmeye gerek yok. :)

İlk çıktığı dönemde 10 serisi kartlar ve üzerinde çalışacağı söylenmişti. Baktığım makalelerde GTX 700 üzeri kartların uyumlu olduğu yazıyor. GTX 700 üstü kartlar yalnızca G-Sync modülü olan monitörlerde de çalışıyor olabilir tabii. Öyleyse talihsizlik. Bu arada NVIDIA ekran kartı ve FreeSync destekli monitörü HDMI ile kullanıyorum, dolayısıyla G-Sync aktif değil. Buna rağmen hiç ekranda yırtılma tarzı sorunlar yaşamıyorum. Eğer olmuyorsa da çok dertlenmeye gerek yok. :)

Yok zaten yırtılma olmuyor ama neden kullanamadığımı merak ettim. Monitörün sol köşesinde kocaman G-SYNC yazıyor. Büyük ihtimal 980 Ti olduğu için herhalde.

Monitör ayar kısmında da adaptive Sync yazıyor zaten.

Bende 27gn600b monitör var. Nvidia denetim masasında gysnc ayarı çıkmıyor. Adaptive sync aktif. Ekran kartı Gtx 1650 ti. Displayport 1.4 bağlantı yaptım. Sürücü güncel. Oyunlarda sıkıntı yapmıyor.

CS:GO'da monitör kendini 60Hz'e alıyor masaüstünde iste 144Hz'de bu sorunun çözümünü bilen var mı? en iyi ayarlar hangisi bu monitör için?

Geri
Yukarı