LG 27GN750-B alınır mı?

Keenact

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
O fiyata 10 BIT panel ile 1 milyar renk veren, DCI-P3 renk gamutunun %95'ini SRGB renk gamutunun %132'ini kapsayan bu monitörü öneririm:
Bulunduğum şehirdeki Vatan Bilgisayar'da yoktu. Mağazaya gidip rica ederseniz başka mağazadan sipariş veriyorlar. O şekilde aldım.
İncelemem:
144 HZ ama. CS-GO, Valorant gibi yüksek FPS ile yüksek HZ monitör kullanacaksan LG çok yerinde bir tercih.

Aslında durum şu FPS oyunları oynuyorum ben 600 lira daha ucuzuna şu monitörü alacak gibi duruyorum LG nin bu modelinde ışık sızması gibi durumlar olduğunu duydum.

Birde param şuanda bozuk monitörüme verilen kağıt yüzünden vatanda duruyor o kağıt ile iade istesem yine bir süre alır ve LG nin indirimi bitebilir gibi duruyor.

Önermem, fiyatına göre düşük özellikleri var.
Biraz daha koyabilirseniz Acer VG272U P önerimdir. Hem daha yüksek parlaklığa hem de %98 DCI P3 renk gamutuna sahip.
Eğer çıkamazsanız Gigabyte G27FC alın, ya %92 ya da %90 DCI P3 renk gamutuna sahipti.

Önermem, fiyatına göre düşük özellikleri var.
Biraz daha koyabilirseniz Acer VG272U P önerimdir. Hem daha yüksek parlaklığa hem de %98 DCI P3 renk gamutuna sahip.
Eğer çıkamazsanız Gigabyte G27FC alın, ya %92 ya da %90 DCI P3 renk gamutuna sahipti.
2K monitör 1070Ti ekran kartına fazla ki hikaye oyunları oynamıyorum teşekkürler.

Bu monitörü almayı düşünüyorum da. Bu monitörü kullanan var mı, kullanıyorsa önerir mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı