LG 27GN750-B alınır mı?

Rica ederim. Monitör gelince, full karanlık oda ve full siyah erkanda, görüntü alıp buradan paylaşma şansınız var mı acaba hocam ?
Monitörü sipariş etmiştim. Ardından bı arkadaşımla konuştuk. Şimdilik idare edecek monitörün varsa biraz bekle https://www.epey.com/monitor/gigabyte-m27q.html
Bu monitörü al dedi biraz düşününce bana da mantıklı geldi. Bende geleceğe yönelik olsun gigabayte yi alayım diye siparişi iptal ettim.

Monitörü sipariş etmiştim. Ardından bı arkadaşımla konuştuk. Şimdilik idare edecek monitörün varsa biraz bekle https://www.epey.com/monitor/gigabyte-m27q.html
Bu monitörü al dedi biraz düşününce bana da mantıklı geldi. Bende geleceğe yönelik olsun gigabayte yi alayım diye siparişi iptal ettim.

Hocam ben 2 yıl falan hiç degiştirmezsiniz belki diye monitörünüzü ve ekran kartınızı 1080p önerdim. En iyisini siz bilirsiniz. Oynadıgınız oyunlar ve ekran kartınızın verdigi FPS 1440p'de nasıl, en iyi siz bilirsiniz. Aldıgınız 1440p monitör bence çok iyi. Renk kalitesi olarak LG'den çok üstün. Parlaklık kalitesi olarak LG'den üstün. Ms hızı olarak aynılar.

Full siyah erkanda biraz kötü ama İPS panellerin çogunlugu böyle. İyi siyah tekdüzeligi olan paneller var nedense biraz onlar pahalı oluyor ama ucuz olanlarda iyi olanlarıda var. Bu monitörün siyah tekdüzeligi o kadar iyi olmasada bence İPS'e göre idare eder. Hayırlı olsun.

Dosya Ekleri

• uniformity-small.jpg
    uniformity-small.jpg
    6,5 KB · Görüntüleme: 47
Son düzenleme:
Hocam ben 2 yıl falan hiç degiştirmezsiniz belki diye monitörünüzü ve ekran kartınızı 1080p önerdim. En iyisini siz bilirsiniz. Oynadıgınız oyunlar ve ekran kartınızın verdigi FPS 1440p'de nasıl en iyi siz bilirsiniz. Aldıgınız 1440p monitör bence çok iyi şimdiden hayırlı olsun.
Bende öyle diye düşünmüştüm ancak arkadaş aklımı çeldi biraz sistemi yükseltirsem tekrar uğraşmayayım monitörle diye düşündüm. 2k performansı idare eder kartında beni bir süre. Teşekkür ederim 😊

Yeni konular

Geri
Yukarı