LG 27GN950 stokları Türkiye'de neden yok?

ludeks

Kilopat
Selam, iyi sosyaller. LG 27GN950 monitör modelini beğenip satın almak istedim fakat stok bulunamadığından alamadım. İstanbul'daki müşteri temsilcileri ve mağaza görevlileriyle de görüştüm. Bilgileri dahilinde bile değil. Yurt dışında satılıyor da Türkiye'de neden satılmıyor bir fikri olan var mı?

Yeni ürünlerin ülkemize girişi için fiyatlarında yükselme olduysa stok gelmemesi çok normal. Bu ürünler yurt dışından dolar ile geliyor. Kur artışına bağlı olarak stok sağlanmıyor. Avrupa'da durum nasıldır bilemiyorum.

Yakın bir tarihte gelmesi mümkün mü? Bildiğim kadarıyla birkaç ay önce satışı yapılıyordu.

Çoğu monitör stoklarda yok. Genel bir sorun.
Sorunun kaynağı ne acaba?

Yakın bir tarihte gelmesi mümkün mü? Bildiğim kadarıyla birkaç ay önce satışı yapılıyordu.

Benim takip ettiğime göre haziran ayına kadar ülkemizde vardı ve kalitesine göre fiyatı da aman aman yüksek değildi. 9-10 civarlarındaydı. LG'nin sayfasında "nereden alabilirim" seçeneği var. Oradan bakıp sordunuz mu tüm mağazalara? Bence yurt dışında ki fiyat artışından gelmemiştir diye mantık yürütüyorum. Yurt dışı fiyatını araştıracağım.

Geri
Yukarı