LG 27GQ50F-B nasıldır?

theumtkyd

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşa Media Marktta bunu önermişler 4700 e daha iyisi var internette dedim anlatamadım siz ne diyorsunuz?

Ben de şu daha iyi dedim;

@messinicocugu @neqetria

Arkadaşa Media Marktta bunu önermişler 4700 e daha iyisi var internette dedim anlatamadım siz ne diyorsunuz?

@messinicocugu @neqetria
Bu tür marketteki görevliler böyledir hocam.

18000 Tl ye satılan pc 22000tl ye gördüm. İnternetten daha ucuza alırım dediğim zaman ikna edemedim.

Bu tür marketteki görevliler böyledir hocam.

18000 Tl ye satılan pc 22000tl ye gördüm. İnternetten daha ucuza alırım dediğim zaman ikna edemedim.
Başta internetten önerdim mağazaya bakacağım dedi ben de öyle deyince bildiğimden söyledim onlara inanma diye gitti işte aradı beni böyle böyleymiş diye internette daha iyisi var dedim attım yine anlatamadım aynı mağaza sorumlusu gibi diyor bu 27 inç bu 165 hz şöyle böyle. Anlatamadım kısacası.

Tercih edilecek bir model değil kendisi. Önermem. Dell G2722HS aldırmaya çalış. 24 inç olarak Itopya üzerinden AOC 24G2SPU/BK veya Gigabyte G24F-2 öneririm, Dell G2722HS'den renk ve panel olarak daha iyi bir monitörler.
Katılıyorum bende de G24F-2 var hatta ama 24 inç atsam diyecek bu 27 inç daha iyi işte 27 inç olarak G2722HS attım umarım LG olanı almamıştır.

Ayrıca mağaza sorumlusu yine 1700 den düştü diyerek 900 e Kraken X önermiş yine ondan da iyisi vardır ama bakmadım.

@messinicocugu @neqetria
İşinin önemli bir kısmı panel üretimi olan ve yıllardır ekran teknolojisinde lider firmalar arasında yer alan LG yerine, bilgisayar üreten, yazılım ve IT üzerine odaklı DELL seçmek. Bilemedim.

İşinin önemli bir kısmı panel üretimi olan ve yıllardır ekran teknolojisinde lider firmalar arasında yer alan LG yerine, bilgisayar üreten, yazılım ve IT üzerine odaklı DELL seçmek. Bilemedim.
Marka değil model seçmek önemli değil midir?

Ayrıca sizin mantığınıza göre şu model

Şu modelden daha iyi demek oluyor

Marka değil model seçmek önemli değil midir?

Ayrıca sizin mantığınıza göre şu model

Şu modelden daha iyi demek oluyor
İlk posttaki gibi benzer ürünleri kıyaslamışsınız. 😄

Geri
Yukarı