LG 27GQ50F-B nasıldır?

İlk posttaki gibi benzer ürünleri kıyaslamışsınız. 😄
Ee siz LG markası Dell markasından daha iyi derseniz bu mantığa geliyor.

Başta internetten önerdim mağazaya bakacağım dedi ben de öyle deyince bildiğimden söyledim onlara inanma diye gitti işte aradı beni böyle böyleymiş diye internette daha iyisi var dedim attım yine anlatamadım aynı mağaza sorumlusu gibi diyor bu 27 inç bu 165 hz şöyle böyle. Anlatamadım kısacası.

Katılıyorum bende de G24F-2 var hatta ama 24 inç atsam diyecek bu 27 inç daha iyi işte 27 inç olarak G2722HS attım umarım LG olanı almamıştır.
Malesef LG olanı almış bile ailesi zorla bunu almış daha doğrusu.

Peki sorun çıkabilme durumu olur mu sizce bu modelde?
Her monitör modelinde sorun çıkabilme ihtimali vardır, elektronikte bu olay şans işi. Fakat hem 27 inc monitör için 1080p bana kalırsa kötü çünkü pikselleşmeye sebep oluyor, hem de günümüzde IPS paneller var iken VA panel alması kötü. Ghosting problemleri yaşaması muhtemel.

Her monitör modelinde sorun çıkabilme ihtimali vardır, elektronikte bu olay şans işi. Fakat hem 27 inc monitör için 1080p bana kalırsa kötü çünkü pikselleşmeye sebep oluyor, hem de günümüzde IPS paneller var iken VA panel alması kötü. Ghosting problemleri yaşaması muhtemel.
Hele bir sorun yaşasın görürüm ben onu.

@theumtkyd geçmiş olsun. Büyük ihtimalle ghosting sorunu yaşar.

@Liberteen Monitörlerde marka önemli değil, model önemli bunu bilin!
Hocam bir de şu sistemi alacakmış nasıldır?

Hocam bir de şu sistemi alacakmış nasıldır?
Mantis 6700XT daha iyi olur.

@Liberteen anlatamadım sanırım. Sen olsan LG marka VA panel, bol bol sorun çıkaran bir monitör mü alırsın, yoksa Dell veya AOC marka IPS panel hiçbir sorunu olmayan monitör mü alırsın? Beğenmedim atmakla olmaz nedenini açıklamalısın.

Arkadaşa Media Marktta bunu önermişler 4700 e daha iyisi var internette dedim anlatamadım siz ne diyorsunuz?

Ben de şu daha iyi dedim;

@messinicocugu @neqetria
bende 3 ay once almıstım pisman olamılımıyım

Yeni konular

Geri
Yukarı