LG 55SM8200PLA Televizyona bilgisayar Kasası Bağlama

Melille

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, belirttiğim model televizyona kasamı bağlamak istedim ama HDMI kabloyu iki tarafa da bağladım fakat ne kumandadan bakınca girişlerde gözüküyor ne de otomatik algılama çalıştı. Önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler :)

Hocam TV'ler genel olarak 50 Hz'dir. Sizinki de öyle. Belirtilen diğer değerler yazılımsaldır. Oyun modunda kullanın. Belki rekabetçi oyunlarda olabilir. Çözünürlüğü 4K yaparsanız kasma olur. 1080P olarak kullanın.

Hocam TV'ler genel olarak 50 Hz'dir. Sizinki de öyle. Belirtilen diğer değerler yazılımsaldır. Oyun modunda kullanın. Belki rekabetçi oyunlarda olabilir. Çözünürlüğü 4K yaparsanız kasma olur. 1080P olarak kullanın.
X-Plane 11 oynamak için kullanacağım ama kasma olmasını istemiyorum, dediğinizi yapıp 1920x1080 olarak değiştiriyorum çözünürlüğü.
Senin monitörün özellikleri nedir?
16:10 1680x1050 22 inç bir monitör biraz eski hatta.

Aslında kulaklığım var ama kardeşim sağ olsun.
Olsun, sabretmek lazım kardeşlere :)
Bu arada işlemci kullanımı çok düştü, aynı zamanda FPS ise 45 50 civarlarından 10'un altına düştü. Ne yapmam gerekiyor? Yardım lazım acilen :(

Yeni konular

Geri
Yukarı