LG, Çok Kameralı Telefon Patenti Alıyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
LG, Çok Kameralı Telefon Patenti Alıyor
LG, tek telefon üzerinde 16 kameranın yerleşimi için ilginç patent başvuruları yaptı. Samsung, Apple ve Huawei derken, pek çok akıllı telefon üreticisi birden fazla kameralı telefonlarını piyasaya sürmeye başladı. Huawei üç kameraya geçiş yaparken, Samsung’un dört kameralı akıllı telefonu piyasaya sürüldü. Nokia’nın da beş kameralı bir model üzerine çalıştığı biliniyor....

Devamı: LG, Çok Kameralı Telefon Patenti Alıyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Google Pixel tek kamerayla efsane fotoğraflar çekerken, bütün telefon kullanıcıları stock kamera yerine gcam yüklemek isterken telefonlarda üç dört kamera olmasının mantığı nedir anlayamadım doğrusu....

bu işin sonu nereye kadar gidecek anlamadım :)

Dosya Ekleri

• spider_eyes.png
    spider_eyes.png
    41,7 KB · Görüntüleme: 31
LG'den dili yanan için 16 kamera bile bir şey ifade etmiyor.
Google Pixel tek kamerayla efsane fotoğraflar çekerken, bütün telefon kullanıcıları stock kamera yerine gcam yüklemek isterken telefonlarda üç dört kamera olmasının mantığı nedir anlayamadım doğrusu....
Bundaki işlev arka planı bulanıklaştırma veya geniş açı ile sınırlı değil. 3 boyutlu çekim yapma özelliği taşıyacak.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı