LG E500-L240K ekran kartını görmüyor

O driver'ı indirdim fakat yine aynı şey. Ama nedense önceden başka bir ekran kartı yazıyordu ve ben GTA 4 oynuyordum :) Şimdi Counter 1.6 açtığımızı varsayarsak kasıyor.

PC'de TeamViewer var mı? Varsa ID ve şifre ver. Baglanıp yapmaya çalışayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dizüstünün altında etikette bilgisayarın modeli yazıyordur. Oradaki yazan modeli söyleyebilirsen ben de bakabilirim ekran kartına. Ya da burada otomatik cihaz belirlemeden driver kurmayı deneyebilirsin: Sürücüleri Yükle | NVIDIA
Java yüklü olması gerekiyor.

Valla arkadasım, bir iki diriver yükledin ve gene görmedi mi? Israrla Intel Family kartını goruyorsa laptop'un basına benım eskı laptop'un basına gelen olmustur kesin. Ben de format dıye goturmustum ama PC'yi bir güzel acmıslar ve ATI ekran kartına hasar vermişler. Tabi ben de bu yüzden yeni bir laptop almak zorunda kaldım. Artık formatı da kendım atacagım ve kımselere guvenıp de laptop'umu teslim etmeyeceğim beceriksiz ellere. Şimdiden geçmiş olsun size...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı