LG, G serisini sonlandırdı

LG 2013 yılından itibaren çıkardığı G serisi cihazları artık üretmeyecek. G2 modeliyle yıla damgasını vurmuştu, daha sonra yaşadığı kronik sorunlar dolayı maalesef aynı başarıyı yakalayamadı firma, bu yüzden telefon satışları dibe durdu. Kullanıcıların gözünde LG artık sorunlu, güvenilmez bir firma olmuş durumda.

LG G serisiyle yaşadığı kötü şöhretten kurtulmak amacıyla yeni amiral gemisi telefonlarında artık G ismini kullanmayacak. Mayıs aylarından itibaren yeni amiral gemisi modeli gelecek hangi isimle geleceği belirsiz. LG'nin diğer amiral sınıfı V serisi ise devam edecek aynı adla.

G2 modeli gibi umarım iyi cihazlar çıkarır, pek bir ümidim yok, umarım yanılırım.

Lisedeyken G2'lere çok özenirdim. Ekran canlılığı, kamerasının güzelliği ve çift tıklama ile açıp kapama olayı mükemmel gelmişti. Hatta ben ilk çift tıklama ile açma-kapama olayını G2 de görmüştüm. Hatta sırf o yüzden bile alasım gelmişti ama nasip olmadı tabi. Nedense üzülesim geldi bu habere.🙁

LG G7 kullanıyorum, zamanında 2800 TL'ye almıştım, aldıktan bir hafta sonra 3300 TL falan oldu.
Nerdeyse 2 yıldır kullanıyorum, genel olarak memnunum, kamerası çok hoşuma gitti, 4:3'de güzel ama 16:9 da çöp diyebilirim, arada aşırı fark var.
Bir kere telefon çok ısındığında kitlenmişti 10 dk falan kullanamamıştım onun dışında bir problem yaşamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
G2 kullanıcılarının memnuniyeti yanılttı. Zaten sonraki modellerin hiçbiri düzgün olmadı.
Evet doğru, G3, G2 modelinden daha başarısız oldu, sorunları yüzünden. Benimde yakın çevremde G3 kullanıp sorun yaşayan var.

Anakartını yaktığım LG G3'ten sonra sevindim. Bu nasıl bir ısı problemidir
İlk G2 aldığım zaman telefon 3-4 gün cayır cayır yanıyordu sanki elimde terleme yapıyordu. Sonradan güncelleme yapmama rağmen telefonun ısı sorunu gitti. 1 yıl böyle kullandım, sonra 5.0 yazılımını yükledim gayet iyiydi. Oyun oynarken uygulama ile baktığımda 84 dereceyi gördüm nedense ben de panel sararmadı, Anakart sorunu çıkmadı. Ağır oyunlarda çok ısınıyordu.

@Driftçi sultan G7 batarya dışında iyi telefon zaten. Milletin almamasının en büyük nedeni LG'den korkmaları yüzünden.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı