Yukko.com Satışları sonlandırdı

Güvenli alışveriş siteleri konuma eklemek üzere Yukko sitesi aklıma geldi, ürün araştırmalarımda site çıkmıyordu. Bugün kontrol etmek amaçlı siteye girdiğimde satışların sonlandırıldığını gördüm. Alışveriş yapan arkadaşlar var ise onlar da bir göz atsın. Ne zaman kapandıklarına dair bir şey bulamadım. Umarım sorun yaşayan kişilere gerekli yardımı sağlarlar. Arkadaşlarım 2-3 ürün almıştı hizmetleri gayet iyiydi.

Screenshot_2020-08-23-21-31-31-843_com.android.chrome.jpg

@BlueMagic Hocam daha ne istiyorsunuz? Onlar üretici değil, satıcı ve kendi testlerine göre sorun yok demişler. Yine de kestirip atmamışlar bazı siteler gibi. Memnuniyetiniz için iade alırız demişler ve almışlar. Keşke bütün siteler böyle olabilseydi. :(

@Taptic yok yanlış anlaşılmışım. Yani bende memnun kaldım ve ben dahil çoğu kişi memnun kalmış. Hani arkadaş "Hak ettiklerini bulmuşlar" dediği için yazdım o mesajı. Şans işi diye. Yoksa bende gayet memnundum hatta kapanmalarına çok üzüldüm. Fiyatları da uygundu. Böyle e-Ticaret olaylarında müşteri memnuniyeti birbirini pek tutmuyor. Çünkü benim telefonda karşıma gelen yetkili kişiyle başkasının karşısına çıkan yetkili kişi bir değil. Haliyle biraz şans işi yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı