LG G1 ekran kilidi şifresini kırmak

MrElitzKrieg

Hectopat
Makaleler
1
LG G1 telefonum vardı. Kırılmıştı ekran tamir ettirdim 1 hafta önce.
Ekrna şifresini unuttum. gmail e de o telefondan girdiğim için şifresini unuttum.
Gmailin bağlı olan tel numarası kapandı.
Herhangi bir şekilde şifreyi kırma şansım var mı ? Android olduğu için mümkündür diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İçinde önemli önemli şeyler yok ise recovery mod ile telefonu sıfırlamanız mümkün.

Büyük ihtimal ses yükseltme ve güç tuşuna aynı anda basmanız gerekiyor. LG kullanmadığım için bilemiyorum, her telefonda aynı değil. Ve bu dediğim şeyi telefonunuz kapalı iken yapmanız gerekiyor. Ekranda bir şey belirdiği zaman güç tuşuna basmayı bırakın ve ses açma tuşuna basmaya devam edin, büyük ihtimal recovery mod açılacaktır. Daha sonra sırasıyla wipe data, wipe cache ve reboot system yapmanız gerekiyor. Böylece telefonunuz sıfırlanacak ve yeniden başlatılıp, kurulum ekranına geçecektir.

Çok çok eskilerde telefonun imei numarasını kullanarak bir yerlerden 2. bir güvenlik şifresi elde etmiştim o şifre ile açabilmiştim. Ama bu dediğim oldu 10 sene felan bir araştır ama var öyle bir yol.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı