LG G5 içerik kilidi şifresini unuttum

Cagan_31

Decapat
Yer
Kaer Morhen
İyi günler, yaklaşık 1 sene öncesine kadar LG G5 akıllı telefonunu kullanıyordum. Galeride içerik kilidinde olan bir sürü fotoğraf vardı fakat işte telefonu 1 senedir açmadığım için şifresini unuttum ve bulamıyorum. 4 haneli bir şifre ve hani şifremi unuttum diye de bir seçenek yok. İçinde bayağı anısı olan fotoğraflar vardı şifreyi bir şekilde bulamazsam çok üzülürüm, yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Dosya yöneticisi ile fotoğraflara erişebilirsin. Eğer özel olarak kilitlenmişse bilemem.

İyi günler, yaklaşık 1 sene öncesine kadar LG G5 akıllı telefonunu kullanıyordum. Galeride içerik kilidinde olan bir sürü fotoğraf vardı fakat işte telefonu 1 senedir açmadığım için şifresini unuttum ve bulamıyorum. 4 haneli bir şifre ve hani şifremi unuttum diye de bir seçenek yok. İçinde bayağı anısı olan fotoğraflar vardı şifreyi bir şekilde bulamazsam çok üzülürüm, yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Telefonu güvenli modda başlattığınız zamanda şifre istiyor mu?

Telefonu kapatma kısmında kapat yazısına basılı tutun. Size güvenli modda başlatmak isteyip istemediğinizi soracak.
güvenli modda da şifre soruyor
Bilgisayara bağlayıp denedin mi?
telefonu bilgisayara bağlamayı denedim ama telefon çok eski şarj girişinde sıkıntı var. Takıyorum 1-2 sn şarj oluyo sonra şarjdan çıkıyor falan. Bilgisayar görmüyor telefonu.

Geri
Yukarı