LG G2 32 GB Kliksa ve Vatan Fiyat Farkı

Kliksa'da satılan LG G2 ile Vatan Bilgisayardaki G2'nin arasında fark bulunmamaktadır. Kliksa'dakinin daha ucuz olmasının nedeni ithalatçı irma tarafından garantisinin bulunmasıdır. Vatan Bilgisayarda satılan cihazın LG Türkiye garantisinin bulumasıdır. Eğer alabiliyorsanız Vatan Bilgisayardan alın. Çünkü teknik servis açısından sıkıntı yaratabilir.

Dostum LG G2 alacaksan da ithalatçı firmadan al, o zaman tam bir fiyat performans telefonu olur.
Ayrıca madem ithalatçı firmadan alıyorsun, bulabildiğin en ucuz ithalatçıyı tercih et.

LG garantiliye fazladan para verip yere düşürünce servise ağlamanın bir getirisi olmayacaktır.
Bu benim şahsi kanaatimdir, Akıllı telefon konusunda distribütör garantisine fazladan para ödemenin mantıklı bir tarafını göremiyorum.

Dostum LG G2 alacaksan da ithalatçı firmadan al, o zaman tam bir fiyat performans telefonu olur.
Ayrıca madem ithalatçı firmadan alıyorsun, bulabildiğin en ucuz ithalatçıyı tercih et.

LG garantiliye fazladan para verip yere düşürünce servise ağlamanın bir getirisi olmayacaktır.
Bu benim şahsi kanaatimdir, Akıllı telefon konusunda distribütör garantisine fazladan para ödemenin mantıklı bir tarafını göremiyorum.
Kesinlikle katılıyorum. Bugün 1300tl ye alsan ve ekranı kırılsa garanti bedavaya yapmıyacak. Ben g2 1000tl ye delta garantili aldım ve 60 tl ye buff ekran koruyu taktım kaç kere yere düştü bişe olmadı.Parana yazıktır 300 tl cebine kalsın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı