LG G2 darbe - çizilme testi

Evet arkadaşlar LG G2'yi su anahtarı, bardak, anahtar
, pense ve ingiliz anahtarları ile sağlam bir darbe destine soktum.
Sonuçlar facia ile sonuçlandı, özellikle su anahtarını pek sevmiyor telefon.

Şaka boyutunu geçecek olursak telefonun belirli bir ağırlığı var ve eğer elinizden kaçırıp köşesi üzerine, özellikle de sert bir zemine düşürürseniz sağlam bir darbe alıp ekranı çatlayabilir.
Bu güne kadar ekranı çatlayıp da dokunmatiği hasar almayan bir arkadaşım olmadı.
Sürekli dokunmatik arızası verip 500 lirayı cebinizden çıkartmaya çalışan bir telefon.

Müthiş derecede zarif olmasının yanında müthiş derecede kaygan. Ekranından kapağına, kapağından çerçevesine kadar adeta elinizden kayması için üretilmiş.
Siz siz olun, çerçeveyi koruyan iyi bir kılıf kullanın.

Çizilme boyutundan bahsedecek olursak, kasıtlı olarak çizmek istediğinizde çizemeyeceğiniz, ancak çizilmesin diye inanılmaz gayret gösterdiğinde de çok kolay çizilen bir ekranı var.
Sakınan göze çöp batıyor kısacası, yoksa anahtar ile çizmeyi de denedim, gerçekten o konuda sıkıntı yaratmıyor.
Gündelik kullanımda bozuk paralar ile haşır neşir ola ola ufaktan ufaktan çizikler oluşmaya başlıyor.

Picture 2.jpg
Picture 1.jpg
20141201_215037.jpg

Picture 3.jpg

Son düzenleme:
Çok kaygan bir yapısı var gerçekten. Ama tuşlarının yeri, tasarımını filan çok seviyorum. Zaten sırf bu yüzden almayı düşünüyorum. [emoji1]

Bende 4 tane kılıfı var. Biriside bayağı sağlam Slim kılıf. Slim diye geçiyor darbe emici ama kılıfsız kullanıyorum. Telefon sade hali gözüme çok daha güzel gözüküyor. Bence kaygan değil çok rahat bir şekilde tek elle kullanabiliyorum.

Demek parayı bayılmadan önce iyice halletmişsin ekranı değiştiğine değsin diye :D
Telefonu yakmayı bile düşündüm, gerçekten çok açı verici bir olay :)
450'yi verirken sinirimi çıkartmak istedim telefondan ve gerçekten iyi geldi.

Telefonu yakmayı bile düşündüm, gerçekten çok açı verici bir olay :)
450'yi verirken sinirimi çıkartmak istedim telefondan ve gerçekten iyi geldi.
Babam seneler önce Xperia Neo V almıştı, halen kullanıyor fakat kaç sefer duvardan duvara vurdu, yerlere düşürdü, masaya vurdu. Telefonda sistem ile ilgili bir sorun olmadı, sadece bir sefer ekranı değişti o zaman da ekranı baya dağılmıştı. Fakat bu kadar zamandır babama hala dayanıyor olması gerçekten mucize gibi :D Ama kasası dandik onu söyleyeyim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı