Lg G2 de ekranın geç açılması

fthdmr

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar lg g2 kullanıcısıyım. Son zamanlarda ekranın açılmasında bazı problemler yaşıyorum. Telefona arama geldiğinde ekran 2-3 sn sonra geliyor. Arka tuştan yada ekrana tıklayıp açtığımda da aynı sorunla karşılaşıyorum. Ayrıca ekranda hala anlayamadığım donmalar yaşıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

muhendiskedibey

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Isparta - SDÜ
Arkadaşlar lg g2 kullanıcısıyım. Son zamanlarda ekranın açılmasında bazı problemler yaşıyorum. Telefona arama geldiğinde ekran 2-3 sn sonra geliyor. Arka tuştan yada ekrana tıklayıp açtığımda da aynı sorunla karşılaşıyorum. Ayrıca ekranda hala anlayamadığım donmalar yaşıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Sorununuza yardımcı olamam ama bizim sınıftaki bir arkadaşım da bu sorunlardan şikayetçiydi. Yani dokunmatik bazen algılamıyor diye söylüyordu. Belki de bir güncelleme sonrası böyle olmuş olabilir...

agile.

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Bayrampasa/Istanbul
Fabrika ayarlarına döndermeyi deneyin, düzelmezse donanımsal bir sorundur garantiye gönderin.

ZIPCIK

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Isparta
Bende G2 kullanıyorum. Aynı sorun bende de var. Ama bu sorun kitkata gectikten sonra olmaya başladı. Yüksek ihtimalle donanımsal bir sorun.

Son düzenleyen: Moderatör:

SnavS

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Biri sizi aradığında ekrana geç gelme olayı Kitkat ile alakalı. Dokunmatık sorunu evet Lg G2'de var. Geçen bir arkaşımda inceledim telefonu ama dokunmatiği muhteşem hassas değil. Geç algılıyor dokunmatiği. Ve belki bu sebep'den dolayı telefonu almaktan vazgeçeceğim.

Yukarı