Lg G2 de ekranın geç açılması

fthdmr

Hectopat
Arkadaşlar lg g2 kullanıcısıyım. Son zamanlarda ekranın açılmasında bazı problemler yaşıyorum. Telefona arama geldiğinde ekran 2-3 sn sonra geliyor. Arka tuştan yada ekrana tıklayıp açtığımda da aynı sorunla karşılaşıyorum. Ayrıca ekranda hala anlayamadığım donmalar yaşıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar lg g2 kullanıcısıyım. Son zamanlarda ekranın açılmasında bazı problemler yaşıyorum. Telefona arama geldiğinde ekran 2-3 sn sonra geliyor. Arka tuştan yada ekrana tıklayıp açtığımda da aynı sorunla karşılaşıyorum. Ayrıca ekranda hala anlayamadığım donmalar yaşıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Sorununuza yardımcı olamam ama bizim sınıftaki bir arkadaşım da bu sorunlardan şikayetçiydi. Yani dokunmatik bazen algılamıyor diye söylüyordu. Belki de bir güncelleme sonrası böyle olmuş olabilir...

Bende G2 kullanıyorum. Aynı sorun bende de var. Ama bu sorun kitkata gectikten sonra olmaya başladı. Yüksek ihtimalle donanımsal bir sorun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biri sizi aradığında ekrana geç gelme olayı Kitkat ile alakalı. Dokunmatık sorunu evet Lg G2'de var. Geçen bir arkaşımda inceledim telefonu ama dokunmatiği muhteşem hassas değil. Geç algılıyor dokunmatiği. Ve belki bu sebep'den dolayı telefonu almaktan vazgeçeceğim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı