LG G2 Düşük AnTuTu Skoru

Cloudy ve türevi romları tavsiye etmiyorum. Hepsini denedim illa bir yerden patlak veriyor. Orjinali gibi asla olmuyor.

Sonucu sana atmak için az önce antutu yükledim önce 33.000 civarı çıktı şimdi ise sonuç aşağıdaki gibi.
Screenshot_2015-01-01-20-45-14_1420138666636_1.JPG
Umarım rahatlamışsındır.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim telefonumda sorun var sandım daha 2.gününde cihaz servis yüzü görsün istemedim :) AnTuTu'ya bende güvenmiyorum @Latios ama neden bu kadar düşük puan verdiğini öğrenmek istedim.

@Cynara fotoğraf sorununu halledebildin mi?
Fotoğraf sorunum yoktu. Glow Hockey açılıp kapanırken salise içinde o yazı gidiyordu. Yakalayamadığım için çekilemiyor dedim.

Benim ki sorunsuz çalışıyor ama 30.000 GM Elite arayüzde bile kasıyor ama 40.000.:) Antutu böyledir.
GM Elite'nin donanım çok iyi yanlız yazılımı berbat. Yazılım da donanımı etkiliyor ve arayüz kasılmalarına neden oluyor.

GM Elite'nin donanım çok iyi yanlız yazılımı berbat. Yazılım da donanımı etkiliyor ve arayüz kasılmalarına neden oluyor.[/QUOTE] Gerçekten bilmediğimi mi düşündün?:) Antutu sadece donanımsal bir test değildir, aynı zamanda yazılımın stabilliğine göre de puan verir.

GM Elite'nin donanım çok iyi yanlız yazılımı berbat. Yazılım da donanımı etkiliyor ve arayüz kasılmalarına neden oluyor.
Gerçekten bilmediğimi mi düşündün?:) Antutu sadece donanımsal bir test değildir, aynı zamanda yazılımın stabilliğine göre de puan verir.[/QUOTE]
Hayır, sözünü kendi yorumlamam ile destekledim. Sana bir şey öğretme amacında değilim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı