LG G2 Düşük AnTuTu Skoru

Hocam birde telefonun 2 günlükmüş. Böyle şeyler için en azından bi 10 gün geçmesi lazım. Kendimden örnek verecek olursam ben Z2 yi yeni aldığımda telefon cebimdeyken ısınmaya başladı bi çıkarttım telefonu 42 derece olmuştu sıcaklığı daha sonrada telefon bu derece 4K çekim haricide o sıcaklıklara pek çıkmadı. Telefonda yeni alınmış araba gibi düşün motorunun biraz açılması lazım kullandıkça stabilliğe ulaşır.

Sonunda cihaz kendine geldi :) @Dincer hocam haklıymışsın ayakkabi gibi birkaç gün açılması gerekiyormuş.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2015-01-04-14-18-22.png
    Screenshot_2015-01-04-14-18-22.png
    67,9 KB · Görüntüleme: 271
Aynen hocam gelirde zaten ama siz yinede anTuTuya çok takılmayın. Sizi günlük kullanımınızda idare ediyorsa zaten anTuTudan aldığı skorun pek bir anlamı yoktur. :)

Antutu programını telefondan kaldırırsanız sorununuz çözülecektir. Hayırlı olsun, güle güle kullanın.
Çok ağır konuştun dostum :) Antutu'yu sadece LCD testleri ve FPS testleri icin kullaniyorum 1000 TL lik bir cihazdan 37k puan yeter de, artar da.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı