LG G2 Hala Alınabilir Mi ?

Arkadaşlar G2'nin bu kadar övgü alacağını tahmin etmiyordum. Peki G2 hoparlör konusunda nasıl ? Zenfone 5'in hoparlöründen hiç memnun değilim şahsen.

G2 alınır G3 alınmaz. Topa tutacaksınız şimdi fakat G3 2K ekran nedeniyle aşırı ısınıyor. Birde batarya 1 gün dayanıyor. G2'ye göre batarya performansı çok kötü. Ve normal kullanımda performans farkını anlamıyorsunuz dostlar snapdragon 800 hala çok güçlü bir işlemci.

Elbette hala alınabilir! S4 minide G2'ye geçtim. Arka tuşlara alışmam zaman dahi almadı. Telefon çok kullanışlı ve güzel. Her işi arka tuşlarla hallediyorsun. Fotoğraf cekmek hele cok kolay oluyor. Performansı fiyatına göre başarılı. Kesinlikle öneriyorum, alabilirsin.

Elbette hala alınabilir! S4 minide G2'ye geçtim. Arka tuşlara alışmam zaman dahi almadı. Telefon çok kullanışlı ve güzel. Her işi arka tuşlarla hallediyorsun. Fotoğraf cekmek hele cok kolay oluyor. Performansı fiyatına göre başarılı. Kesinlikle öneriyorum, alabilirsin.
Benim cihaz cok erken ısınıyor sizdede aynı mı?

Ben sınıfta müzik açtığımda diger telefonlara göre az ses veriyor. Bu tek sorun yaşadığım genelde kulakliktan dinliyorum zaten.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı