LG G2 mi LG G2 mini mi?

GameStormTR

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar, 2 ay sonra telefon alacaktım. LG G2'yi beğendim. Arkadaşım vodafone'dan 1300'e almış internetten 1100'e bulunuyor. Almayı düşünüyordum fakat dün gece lg g2 mini'yi gördüm. Turkcell'de 1099 TL internette buldum fakat yani bir de pc almak istiyorum ben telefonla üstüne binip uçacak, uçak kaldırıcak değilim daha once HTC Desire C Ve ZTE Grand X kullandım. Size soruyorum ne almalıyım? LG G2 mini işimi görür mü size danışıyorum? Birde lg g2 mini neden lg g2 neden derseniz görünüşü hoşuma gitti lg g2 inceledim fakat lg g2 mini incelemdim. Arkadaşlar evet dağlar kadar fark var biliyorum ama yani biraz daha ekonamik olsun diyorum. Yani uçak kaldırmayacağım telefonla. Yani LG G2 mini ile günümüz oyunları oynanıp, orta kaliteli fotoğraf çekip, müzik falan dinleyebilir miyiz, kasma yapar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
G2 ve G2 mini perfirmansı arasında dağlar kadar fark var. Kesinlikle G2 almalısınız. G2' ye alternatif arıyorsanız Nexus 5'e ve Z1 Compact'a bakın.

G2 ve G2 mini perfirmansı arasında dağlar kadar fark var. Kesinlikle G2 almalısınız. G2' ye alternatif arıyorsanız Nexus 5'e ve Z1 Compact'a bakın.
Biliyorum yani sordugum kasma yapar mı yani kasma yapar berbat derseniz lg g 2 bakıcam. Uçak kaldırmayacağım telefonla. Konuşacağım, foto çekeceğim, oyun oynayacağım.

LG G2 çok iyi bir telefondur. Telefonların mini modellerinde genelde güncelleme sıkıntısı oluyor zaten mini de donanımına göre pahalı bir cihaz.

PC alacaksanız telefon olarak Zenfone 5 alıp PC'ye daha çok bütçe açabilirsiniz, Zenfone 5 veya 6 ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Telefonla üst düzey oyunları falan oynamak istiyorsanız G2'yi tercih edebilirsiniz ama mini modelini tercih etmeyin derim.

Bu karşılaştırma çok saçma. Ya LG G2 ile üst segmentte bir telefonun karşılaştırın ya da LG G2 Mini ile orta segmentte bir telefonu karşılaştırın derim.

G2 Mini yerine S4 Mini alabilirsin.

LG G2 çok iyi bir telefondur. Telefonların mini modellerinde genelde güncelleme sıkıntısı oluyor zaten mini de donanımına göre pahalı bir cihaz.

PC alacaksanız telefon olarak Zenfone 5 alıp PC'ye daha çok bütçe açabilirsiniz, Zenfone 5 veya 6 ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Telefonla üst düzey oyunları falan oynamak istiyorsanız G2'yi tercih edebilirsiniz ama mini modelini tercih etmeyin derim.

Yorumlar için sağolun. Ama ben LG'nin modeline ısındım hem de biraz farklı bir deneyim olsun istiyorum knock on muydu ney çok havalıydı :) S4 mini düşünmüyorum, içime sinmedi. Yine de sağol.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı