LG G2 nereden almalıyım?

Bu devirde telefonlar Samsung ve Apple'dan soruluyor diyebiliriz, yani LG, Nokia, HTC gibi markalar ne yapsalarda olmuyor aslına bakarsan. Fiyatı ucuz kağıt üzerindeki özellikleri iyi diyip yakmayın paranızı, dikkatli olun.
Aynen arkadaşın dediği gibi. 3 aylık sorunsuz çiziksiz Lumia 1020 telefonumu hiçbir telefoncu almadı. Tutulmuyor diye. Bu markaların ikinci el piyasası olmuyor.

Bide bahsettiğiniz cihaz Note 3 mü Note 3 Neo mu arada çok büyük bir fark var, Samsungdan yediğim 5830-5830i kazığından sonra cihazları model numaralarına kadar kontrol ediyorum, böyle "sahterkarlıkları" prestijlerinden utanmadan yapıyorlar.

Hayır . Sana tüm evrakları kaşeli imzalı gönderiyorlar.Adına da fatura kesiyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bide bahsettiğiniz cihaz Note 3 mü Note 3 Neo mu arada çok büyük bir fark var, Samsungdan yediğim 5830-5830i kazığından sonra cihazları model numaralarına kadar kontrol ediyorum, böyle "sahterkarlıkları" prestijlerinden utanmadan yapıyorlar.
Note 3 N9000. isterseniz ülkemizde satışa sunulmayan ve çok daha iyi olan N9005 modelini de sordurtabilirsiniz.

peki bu telefonu kırma işini nasıl yaptırabilirim aldıktan sonra telefonu çok sıkıntı yaratırmı
Telefonu kırmak mı? Zaten sana pasaport kayıtlı veriyorlar.sim kartını tak ve kullan. N9000 modeli olduğu için o işleme gerek yok. N9005 modelinde bölgesel kilit olayı var bunda yok.

Note 3 N9000. isterseniz ülkemizde satışa sunulmayan ve çok daha iyi olan N9005 modelini de sordurtabilirsiniz.

Telefonu kırmak mı? Zaten sana pasaport kayıtlı veriyorlar.sim kartını tak ve kullan. N9000 modeli olduğu için o işleme gerek yok. N9005 modelinde bölgesel kilit olayı var bunda yok.

Dehşete kapıldım :D
Fiyat ve Özellik Karşılaştırması - Cep Telefonu - Samsung Galaxy Note 3 N9005 vs Samsung Galaxy Note 3 N9000 kıyaslaması
Şu devirde samsung alırken dikkat edilmesi en önemli nokta Model numarası gerçekten de.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı