LG G2 performansı nasıldır?

Kasma yaşıyorsan doğaldır Android sonuçta. Çok fazla uygulama yüklediysen veya güçlü donanım isteyen uygulamalar kullanıyorsanız kasmalar normaldir.

S800 işlemci ve 2gb ram var telefonda. Açıkcası kasma olucağını sanmıyorum. Belki hafızasını doldurduktan sonra kasma yaşanır.

Aylardır kullanıyorum ne donma ne kasma var. Android kasıyor falan demeden önce biraz telefonu kullanın.

Telefonu görmemiş, içerisinde ne var ne yok onu bile bilmeyen insanlar android kasar diyebiliyor. Sözüm meclisten dışarıdır.

@BilgisayarKurdu Daha doğrusu milletin gazına gelip dandik telefonları tercih edenler daha sonra Android'e suçu buluyor. Amiral gemisi alsınlar bakalım kasma görecekler mi.
Yürekten katılıyoruz size.

Android işletim sistemini bir süre sonra zora sokacak donanımlara sahip telefonlar yüzünden amiral gemilerin adı kötüye çıkıyor.
Piyasadaki amiral gemilerin donanımı, Android işletim sistemi için gayet yeterli.

Kasar, donar diyenler bir eski jenerasyon telefonlardan kalma insanlardır, şuan LG G2'nin içerisindeki donanım ile hiçbir sıkıntı yaşamazsınız ve yaşanmadığını da bizzat test etmiş birisi olarak bildiriyorum. Önüme gelen her şeyi de yüklüyorum, hiç cimrilik etmem o konuda.
SD800, Adreno330, 2GB bellek varken kasma donma diyene anca gülerim.
Bizzat kendim kullandığım için baya baya sağlam gülerim, kahkaha atarım.

Son olarak performans sadece işlemciden falan ibaret değildir, telefonun bataryası ne kadar gidiyor bu da önemli. 3000mA bataryası var malum.
Ancak Android 4.4.2 güncellemesiyle beraber pil performansında tüm kullanıcıların rahatlıkla fark ettiği bir düşüş oldu. Almanya20D stock rom kullanırsanız pil performansı anlamında en verimli yazılımı kullanmış olursunuz. 3000mA'in hakkını vermiş olursunuz.
Kötü yazılım olduktan sonra iyi donanım bir anlam ifade etmiyor maalesef.

Telefonu daha pazartesi günü aldım ve içini marketteki en iyi oyunlarla doldurdum en ufak kasma takılma hiç bişey olmadı bide telefonun sarjı çok iyi gidiyor.Almak istiyorsan telefonu hiç düşünmeden al derim

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı