LG G2 Stock Rom Yükleme Rehberi

Merhaba Almanya 20D ve 20H versiyonlarında denedim ikisinde de. Telefon yeniden başlatılırken lg animasyonu tekrar tekrar ekrana geliyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim

Bir önceki mesajda belirttiğim durum çözüldü. 5.0.1 romu kullanıyordum farklı bootloader yüklü olduğu için logoda takılıyormuş. Flash Tool'da CSE flash seçerek bu durumdan kurtuldum.

Arkadaşlar bazıları CSE flash ile kurun diyorlar. CSE ile normal flash arasındaki fark nedir acaba? Benim telefonum sadece download moda giriyor. Ben hangi yöntem ile yüklemem gerekir arkadaşlar? Teşekkürler.

böyle bir hata veriyo ne yapmam lazım

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    88,1 KB · Görüntüleme: 934
G2 için Lollipop dağıtımına başlandı. Mantıklı firmware şuan için: Italy v30a
Hayırlı olsun G2 kullanıcılarına.
Arkadaşlar bazıları CSE flash ile kurun diyorlar. CSE ile normal flash arasındaki fark nedir acaba? Benim telefonum sadece download moda giriyor. Ben hangi yöntem ile yüklemem gerekir arkadaşlar? Teşekkürler.
CSE flash, tüm sistemi temizler, tüm ayarları ve verileri siler, tertemiz kurulum yapar.
Normal flash sadece firmware değişikliği yapar ve her şeyiniz kaldığı yerden devam eder. Hiçbir şey silinmez ancak uyumluluk sorunu yaşayabilirsiniz.

G2 için Lollipop dağıtımına başlandı. Mantıklı firmware şuan için: Italy v30a
Hayırlı olsun G2 kullanıcılarına.

CSE flash, tüm sistemi temizler, tüm ayarları ve verileri siler, tertemiz kurulum yapar.
Normal flash sadece firmware değişikliği yapar ve her şeyiniz kaldığı yerden devam eder. Hiçbir şey silinmez ancak uyumluluk sorunu yaşayabilirsiniz.

Hocam cevabın için çok teşekkürler.Ben telefona tot. dosyası ile rom yükledim. Ama telefon 4.2.2 versiyonunda ve v10f olarak gözüküyor telefonun bilgilerinde. Yanılmıyorsam v20b idi orjinal romu. Ben şimdi orjinal roma nasıl dönebilirim sorunsuz hocam şimdiden teşekkürler.

.tot değil .kdz dosyası kullan. Cse flash uygula. Yüklemişken, italya v30a romunu yükle.

5.02 italya romundan bi kolaj. Gayet basarili 6 saatlik bir test sonusonunda

Dosya Ekleri

• 150402_223411_COLLAGE-1.png
    150402_223411_COLLAGE-1.png
    202,9 KB · Görüntüleme: 1.025

Yeni konular

Geri
Yukarı