Lg G2 Telefonumu Düşürdüm

Onur Özgür

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Evet arkadaşlar telefon cebimden düştü ve ekranın üstüne düştü.Ekranda ufak çizikler oluştu ve baya can sıkıyor.Çok kötü gözüküyor.Ama kullanırken bir problem yok.Telefonu eğince belli oluyor.Nasıl geçirebilirim.Ve ekranın fiyatı kaç paradır.

Çizikleri yok etmenin bir yolu yok, araba reklamlarında çiziğin üzerinden bir kalem ile geçilir, çizik yok olur falan hani :)
Yapacağınız en mantıklı şey kafanıza takmamak olacaktır.

Garantisi varsa baktır diyen arkadaşım, servis üründeki çizikleri garanti kapsamı içerisine sokmaz.
Eğer üründe çizik varsa 1 hafta içerisinde geri iade edersin mağazaya. 2 ay sonra gelip bunda çizik var desen neye yarar ?

Değiştirmeye kalkarsanız boş yere para harcamış olursunuz, hiç gereği yok. Telefonun en pahalı parçası zaten ekranı :)
Çizik ile atlattığınız için sevinmelisiniz, ekran zarar görse yüklü meblada para harcamanız gerekebilirdi.

çok kötü duruyo küçük ve neredeyse elle hissedilmiyor. Ama çok fazla var ve ışıkta belli oluyor.Vazalin sür,muz sür diyenler var nette sizce işe yarar mı ?

Muz sür önerisini yapan arkadaş neyin kafasını yaşıyor ya :) Ne muzu ne şeftalisi, bunların hiçbiri çözüm değil.
Evet göze batacaktır, kötü duracaktır ancak yapacak bir şey yok.

Bak, ben de aynı telefonu kullanıyorum ve hiç çiziğim yok.
Çünkü koruyucu kullanıyorum.

Bence sen de koruyucu kullanmaya başla. Bu tür kazalarla sık sık karşılaşacaksın, hazırlıklı ol derim.

Ne derece çizildiğini bilmediğim için bir şey diyemem ancak çok küçük çizikleri gizler, gözünüze çarpmaz.
Koruyucuyu, çizikleri görmemek için değil, yeni çizikler ile karşılaşmamak için takmalısınız.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı