LG G2 ve LG G3

punivite

Hectopat
Daha fazla  
Lg g2 almayı planlıyorum lg g3 alacak kadar bütçem var fakat g3 hakkında fazla ısınıyor şarjı dayanmıyor gibi yorumlar okudum g2 yada g3'den hangisini tercih etmeliyim yada başka bir önerisi olan varsa bütçem 1.500 TL telefonu oyun, uygulama,film vb. için kullanacağım tavsiyelerini bekliyorum.

Bir üst model ile bir alt modeli kıyaslamak doğru olmaz ancak, bende bir LG G2 kullanıcısı olarak LG G2'yi tavsiye ederim. (y)

G3' de ek olarak 4K çekim var işlemci olarak G2' ye yakın ram olarak 32GB G3' de 3GB ram var. Ayrıca tasarım olarak G3 daha güzel. G2 kullanıcı olarak 2 telefonda alınabilir bütçeni zorlamayacak ise G3 almanı öneririm G2' den daha sonra çıktığı için G3 G2' den daha uzun süre güncel kalacaktır.

Kardeşim bence g3 alma ben aldım pişmanım ne özelliği var g2 ye göre 5.0 alınca aynı arayüz g2 ye gelecek hiçbir fark olmayacak bir daha telefon alacak olsam g2 alırdım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı