LG G3 VE LG G4 Telefon Seçimi Kararsızlığı

Oyun performansı tam olarak bilmiyorum ama kamerada çok bariz bir fark var. 1.8 diyafram açıklığı ile adamlar çıtayı belirledi. Fotoğraf önemliyse fark çok derim kısacası.

@iDark Babam G4'ü alıyor fakat G27'nin 1000 Tl olduğunu duyunca inşallah ıslak odunla dövmez. Alıştıra alıştıra söylemeye karar verdim. Gerçi ilk G4'ün taksiti bitsin de bakarız.

@iDark Babam G4'ü alıyor fakat G27'nin 1000 Tl olduğunu duyunca inşallah ıslak odunla dövmez. Alıştıra alıştıra söylemeye karar verdim. Gerçi ilk G4'ün taksiti bitsin de bakarız.
Hocam bir direksiyon setine bu kadar para vermeyin bence. Yazıktır, günahtır. Bir süre sonra sıkılır bir köşeye atarsınız onu kendimden biliyorum. :)

@iDark O kadar istediğim bir direksiyon setinden sizin söylediğiniz 3 cümle ile cidden vazgeçtim. Haklısınız. Bir gün çok zengin biri olursam o zaman alabilirim.

Bence doğru olan kararı verdiniz. :) Böyle şeyler insanın bir anlık hevesinden kaynaklanıyor bence. Zaten direksiyon ile keyifle oynayacağınız pek oyun da yok zira artık yarış oyunları eski Underground tadını veremiyor. :p

Bence doğru olan kararı verdiniz. :) Böyle şeyler insanın bir anlık hevesinden kaynaklanıyor bence. Zaten direksiyon ile keyifle oynayacağınız pek oyun da yok zira artık yarış oyunları eski Underground tadını veremiyor. :p
Haklısınız. Neyse diğer insanlara da bildirim gönderip tatlarını kaçırmayalım. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı