LG G2 vs Samsung Galaxy S4

MuratcanY

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle iyi günler.Önümüzdeki günlerde telefonumu yenilemek istiyorum.Fakat LG G2 ve Galaxy S4 arasında kaldım.Fiyat açısından bu iki cihaz için benim için bir problem yok.Pek çok araştırma videolarını izledim fakat karar veremedim.G2'nun tuşları ekran içine alınması biraz garibime gitti,göz zevki açısından biraz kötü olmuş.Power ve ses açma kapama tuşlarınında arkaya taşınması biraz kötü olmuş.Tabi Galaxy S4'un her zaman ki bilindik tasarıma da aynı.Bana bu konuda yardımcı olucak arkadaşım ve ya büyüğüm varsa bilgilerini aktarabilir mi?Bu telefonların avantaj ve dezavantajlarını yazabilir mi?
Son bir sorum daha olucak.Araştırma yaptığımda Galaxy Black Edition,Galaxy I9506 S4 ve Galaxy I9500 modellerini görüyorum.Bunların arasında ki fark nedir hangisi daha iyidir?
LG G2'de bu gibi farklı modeller varmıdır?
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Açıkçası G2'nin kasası insana güven vermiyor. Ben elime elime aldığımda böyle hissetmiştim. Kasası, kamerası ve tuşları hariç her şeyi iyi bir telefon denilebilir.
S4 ise artık eski nesilde kaldı. Sistemi eskidi. G2, S4'ten daha iyi performansa sahip. Daha yeni nesil işlemcisi ve donanımı var.
Ben tercih etsem G2 derdim.

Açıkçası G2'nin kasası insana güven vermiyor. Ben elime elime aldığımda böyle hissetmiştim. Kasası, kamerası ve tuşları hariç her şeyi iyi bir telefon denilebilir.
S4 ise artık eski nesilde kaldı. Sistemi eskidi. G2, S4'ten daha iyi performansa sahip. Daha yeni nesil işlemcisi ve donanımı var.
Ben tercih etsem G2 derdim.
Tam olarak bilmiyorum ama ikiside plastik kasa değil mi? yani düşmeye ikiside dayanıklı değil?

Tabi ki ikisi de hemen hemen aynı malzemeden yapılmış ancak elinize aldığınızda size bir his verir her telefon. Zaten bu benim kişisel görüşüm. Telefon dayanıksız diyemem, diyemez kimse de. Ayrıca en ufak düşmeye paramparça olacak telefonlar da değil bunlar.

Tabi ki ikisi de hemen hemen aynı malzemeden yapılmış ancak elinize aldığınızda size bir his verir her telefon. Zaten bu benim kişisel görüşüm. Telefon dayanıksız diyemem, diyemez kimse de. Ayrıca en ufak düşmeye paramparça olacak telefonlar da değil bunlar.
peki teşekkürler.ilk iletimde yer alan son sorum ile ilgili bir bilginiz var mı acaba?

Galaxy I9500 bildiğimiz S4 (ülkemizde satılan model yani). I9506 ise aynı cihazın LTE+ modeli. Black Edition ise bildiğimiz S4. Sadece arka kapağı Note 3'e benzetilmiş.

Son düzenleme:
Sakın S4 falan almaya kalkma çok pişman olursun. Özellik bakımından G2 önde ve S4 öyle bir kasıyor ki her ay wipe etmen gerekir telefonu. S4 ve Note 3'ün arayüzünde çok çökme sorunu var.

S4 kullanmadım onun hakkında bir şey söyleyemem ama G2 yi 3 aydır kullanıyorum çok rahat bir telefon.Öntuşlar banada ilk aldığımda değişik geldi.Ama sonra alıştım ve şuanda diğer telefonlar değişik geliyor.Aynı şey çift tıklama özelliği içinde geçerli alıştıktan sonra diğer telefonlardada deniyorum :D.Lafın kısası G2 her konuda s4 den iyi bir telefon alırsan pişman olmazsın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı