Samsung Galaxy S4 vs LG G2

lorenz

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bu sıralar S4 yada G2 satın almayı düşünüyorum. G2 de bir takım kronik sorunlardan bahsediliyor o yüzden sizlere sorayım dedim içinizde bu sorunlarla karşılaşan ve sorunlara aşamayan var mı ? Bir seçenekde S4. Malum yeni gelen Kitkat güncellemesiyle S4'ün performansını nasıl değerlendirirsiniz ?
Şimdiden teşekkürler ...

S4 kullanıyorum ve son zamanlarda parasını haketmedği düşüncesine kapıldım. Sarj dayanmıyor. İnternet kullanımı ağır. Bunların haricinde memnunum.
Tip olarak gayet çekici bir telefon karar sizin kolay gelsin.

Şebeke ile ilgili belirgin bir sorun yaşamadım, (Diğer cihazların çektiği yerlerde çekmeme gibi bir sorun).Ahize sesi ise cihazın az çektiği yerde ses netliği özelliğini açınca ahize arada bir sesi kesiyor.

Samsung I9500 Galaxy S4 %20.2187 kişi bu ürünü tercih etti. LG G2 %80.8973 kişi bu ürünü tercih etti.:) Kaputun altındakileri değerlendirirsek G2.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki S4'ün Kitkat sürümünde performansı nasıl iyileşme var mı ?

Cihazların 2 side hızlılar. Kitkat ile cihazlarda hızlanma oluyor ama güncelleme yaptım telefon uçtu gibi bir durum söz konusu değil. G2 yi 4.4.2 sürümünde kullanıyorum şu an.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı