LG G2'yi nereden almalıyım?

ugurercin

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben de G2 32 GB alacağım. Benim aklımdaki plan 1 ay çalışıp 1000-1200 TL biriktirmek. Aslında daha üst model telefonlara bakıyordum ama biraz mantıklı düşününce 500-600 TL'lik fark göremedim. Yani demek istediğim ha toplam 9 GHz, ha 10 parmak izi tarayıcı. Benim ne işime yarar? Tek avantajı benim için 4K ama onu da düşündükten sonra ne gerek car ki? Hepimizin TV'si 1080P, 3D vb ama kaç kere 1080P izledik veya 3D? Bence gösterişe gerek yok. 1400'lük bir telefon çok da güzel. S4 ve G2 arasındaydım ki G2 %41 daha güçlü işlemci bakımından. LG markasını sevmezdim. Evimdeki her şey Samsung ama artık mantıklı gitmek lazım. Tamam telefon kesinleşti ama tek sorun kaldı:
hepsiburada.com'dan alacaktım 1300 TL'ye ama o da ithalatçı firma garantisi veriyor. O düşündürdü. Şu an LG Türkiye garantisi veren en mantıklı yer Teknosa. Ben 32 GB'lık modeli almayı düşünüyorum. 32'lik 1500+150 TL'lik bir hediye çeki var. Onunla da kırılmaz cam, kılıf gibi şeyler alacağım. Hayırlısıyla bir işe başlasaydım bir de şu ay bir geçseydi de para biriktirseydim.

Bu arada benim seçtiğim 4 tane daha alınacak farklı kişiler tarafından böyle bildiğiniz ikili kampanyası falan var mı? Nasıl diyeyim toplu indirim falan? :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı