LG G3 Batarya Sarj Tutmuyor

Sanzutu

Hectopat
Daha fazla  
4 Hafta önce Arkadaş gibi birinden LG G3 aldım... Telefonu 3 hafta gibi bir süre sorunsuz kullandım... 3 hafta sonrasında telefonumu aracımda şarj ederken bir sorun oluştu sanırım... Batarya ömrü kısaldı çok acayip bir şekilde ve sarj olma süresi müthiş arttı 24 saat gibi bir sürede şarj oluyor 4 saat gibi bir sürede bitiyor... Gözünü ayırmadan şarj göstergesine baktığında düşüşe şahit oluyorsun yani... Telefonu şarja bağladığımda "USB kablosu kullanırsam daha uzun sürede şarj olur" tadında bir uyarı veriyordu... 18 saat gibi bir sürede şarj oluyor , gözünü ayırmadan bakarsan şarj seviyesinin düşüsüne şahit oluyorsun.Sonra.Telefonum bir anda kapandı ve açılmamaya başladı. Telefoncu bi arkadaşıma götürdüm başka bi batarya taktı açıldı telefon...

Dedim ki araç şarjı sanırım bataryayı bitirdi.. LG servisinden orjinal batarya siparişi verdim onu taktım telefon açıldı. Fakat şarj olma ve bitme olayında hiç bir değişiklik yoktu - Kİ telefon yine kapandı ve tepki vermiyor... Servise gönderme gibi bir durumum yok. Fatura yok telefonu aldığım kişide Ortalarda yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı