LG G3 Batarya Tavsiyesi

ALİ TUNAY

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Telefon sürekli kapanıp açılıyor. Şarja taktığım zaman ise açılıyor. Galiba batarya sizlere ömür onun için yeni batarya almaya karar verdim. Etraf orijinal adı altında birçok satıcı var fakat hangisine güveneceğimi bilmiyorum. Bir de Deji markalı bataryalar var nette çok methediyorlar. Tavsiyeleriniz nedir?

Telefon sürekli kapanıp açılıyor. Şarja taktığım zaman ise açılıyor. Galiba batarya sizlere ömür onun için yeni batarya almaya karar verdim. Etraf orijinal adı altında birçok satıcı var fakat hangisine güveneceğimi bilmiyorum. Bir de Deji markalı bataryalar var nette çok methediyorlar. Tavsiyeleriniz nedir?
Batarya da sorun olduğu kesin değil sorun soket de olabilir. Bir otg kablosu tak ya da pc ye felan bağla soket arızalı mı değil mi onu tespit et. Sonra batarya al.

1475929229063.png

Bende de g3 var bunu alıcam.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı